Сім'я на другому плані: акторка з серіалу “Свати“ розповіла про складнощі в особистому житті

Анна Кошмал із серіалу "Свати" зараз на піку своєї популярності. Незважаючи на те, що зйомки нового сезону розпочнуться швидше за все, взимку, актриса задіяна і в інших проектах. Молода мама розповіла, як встигає виступати в театрі, зніматися в серіалах і бачитися зі своїм синочком. Кошмал в цьому питанні допомагають бабусі і няні.

Сім'я на другому плані: акторка з серіалу “Свати“ розповіла про складнощі в особистому житті - today.ua

Сім'я на другому плані: акторка з серіалу “Свати“ розповіла про складнощі в особистому житті

Актриса не припиняла свою роботу і під час вагітності. Після народження сина, Анна Кошмал відразу повернулася на майданчик. А графік на знімальному майданчику дозволяв актрисі проводити час зі своїм сином. А якщо потрібна була допомога, зірка зверталася до бабусь або няні.

Також Аанна Кошмал розповіла, що її син вже вміє ходити і розмовляти. Правда, скоро почнуться зйомки нового сезону серіалу "Свати" і актрисі доведеться бачитися з сином рідше.

Також днями Кошмал виставила у своєму блозі фото і запросила всіх фанатів на прем'єру вистави в Чернігові 1 грудня. Анна зіграла в "Тільки Любов, Нічого Особистого..." головну героїню.

https://www.instagram.com/p/B4pWfhKA5nH/

Що стосується наступного сезону "Свати" те глядачів чекають нові персонажі. Також будуть показані різні часові сюжети: ми побачимо як познайомився Іван Будько зі своєю дружиною і багато іншого.

Раніше стало відомо, що Анна Кошмал, яка зіграла в популярному серіалі "Свати" засвітилася в новій фотосесії. Фото зірки шанувальники визнали дуже відвертими.

Також з'явилася інформація, що російська актриса Олеся Железняк, відома за комедійним серіалом, планує виступити з гастролями в аннексированном Криму.

  • ТЕГИ