Жіночі імена, які несуть потужну негативну енергетику

Біоенергетики назвали жіночі імена, які залучають в життя своїх носіїв багато негативу, а іноді біди і нещастя. Що не так з цими іменами?

Жіночі імена, які несуть потужну негативну енергетику - today.ua

Антоніна

У жінок з цим іменем у житті нерідко трапляються неприємності, їм доводиться раз за разом долати безліч труднощів і складних ситуацій. Причиною найчастіше стає гіпертрофований трудоголізм і почуття відповідальності. Завдання Антоніни – навчитися отримувати задоволення від життя.

Діана

Жіночі імена, які несуть потужну негативну енергетикуУ характері Діани переважають образливість, запальність, агресія та дратівливість. Спілкування з оточуючими дається жінкам з цими ім'ям нелегко, звідси і всі проблеми. Вчіться поважати інших, думати не тільки про себе, але і про те, чим ви можете бути корисні близьким, знайомим, всьому людству.

Кіра

Панянки з ім'ям Кіра з великим ледве стримуються, щоб не влаштувати скандал на рівному місці. Вони можуть годинами доводити свою точку зору, застосовуючи в процесі навіть агресію і моральні удари нижче пояса. З таким настроєм проти всіх щасливого життя не бачити, як своїх вух. Відкрийтесь світу і зрозумійте, що поки ви одна, ви беззахисні навіть перед самим незначним вітром. Тільки з підтримкою друзів і рідних можна побудувати повноцінне життя, наповнене любов'ю і радістю.

Раніше експерти назвали п'ять жіночих імен, володарки яких стають багатими, успішними і щасливими в житті.