У трендових широких джинсах та масивних лоферах: Олена Зеленська у стильному вбранні відвідала Ірпінь

Дружина українського президента не перестає дивувати. Вона стала сміливішою у виборі нарядів для виходу у світ. Нещодавно її навіть бачили у трендовому топі-бандо без бретельок тілесного кольору. Цього разу, щоб разом із президентом Єврокомісії відвідати Ірпінь, Олена Зеленська надала перевагу одному з найтрендовіших образів.

У трендових широких джинсах та масивних лоферах: Олена Зеленська у стильному вбранні відвідала Ірпінь - today.ua

Разом з Урсулою фон дер Ляйєн перша леді України відвідала одне з найбільш постраждалих під час російської окупації українських міст під Києвом, щоб на власні очі побачити, які збитки завдав ворог місцевим навчальним закладам. Їх відновлюватимуть у рамках програми "План швидкого відновлення".

Для прогулянки зруйнованим містом у прохолодний осінній день Олена Зеленська обрала чудовий образ. Вона одягла трендові сині широкі джинси, масивні чорні лофери, чорний лонгслів та вовняну сіру куртку-сорочку.

У трендових широких джинсах та масивних лоферах: Олена Зеленська у стильному вбранні відвідала ІрпіньУ трендових широких джинсах та масивних лоферах: Олена Зеленська у стильному вбранні відвідала Ірпінь Волосся перша леді України прибрала у гарний хвіст на бічний проділ і вдягла стримані аксесуари.

У трендових широких джинсах та масивних лоферах: Олена Зеленська у стильному вбранні відвідала Ірпінь Відомо, що днями Європейська комісія виділила 100 млн євро на відновлення українських шкіл. Олена Зеленська була присутня особисто у Страсбурзі, ставши першою іноземкою, яку запросили на оголошення щорічної Доповіді про становище ЄС.

У трендових широких джинсах та масивних лоферах: Олена Зеленська у стильному вбранні відвідала Ірпінь

"А сьогодні ми разом з Урсулою фон дер Ляйєн вже в Ірпені - вона може на власні очі побачити, які саме навчальні заклади постраждали", - зазначила Олена Зеленська.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Нагадаємо, Олена Зеленська у білому жакеті з вишивкою та квадратним декольте викликала фурор у Європі.