В СБУ придумали, як позбавити українців виборчого права: на місцеві вибори пустять не всіх

Якщо ви сподівалися, що закон України дає право всім повнолітнім громадянам брати участь у виборах, забудьте. У Службі безпеки вирішили, що частина українців не має такого права. В чому справа, і кого на вибори до органів місцевого самоврядування не допустять?

В СБУ придумали, як позбавити українців виборчого права: на місцеві вибори пустять не всіх - today.ua

Згідно з Конституцією України, в країні діє загальне виборче право. Це основний демократичний принцип, що дозволяє всім досягли повноліття громадянам України незалежно від національності, статі, раси, мови, походження, майнового і посадового становища, місця проживання, ставлення до релігії, переконань брати участь у виборах в органи державної влади і місцевого самоврядування. Однак в СБУ мають намір обійти принцип демократичного суспільства і обмежити виборчі права величезного числа громадян країни.

Так, за словами офіційного представника Служби безпеки Івана Баканова, він має намір і далі просувати ідею про недопущення до виборчих дільниць осіб, у яких є робочі зв'язку з суб'єктами на території Російської Федерації, а також тих, хто має подвійне громадянство. В СБУ придумали, як позбавити українців виборчого права: на місцеві вибори пустять не всіх Іван Баканов наполягає на внесенні змін в роботу системи «Місцеві вибори». Представник СБУ закликає захистити Україну від іноземного тиску. Чи зуміє СБУ реалізувати свої витівки щодо позбавлення громадян України загального виборчого права, поки не ясно. Влада країни поки ніяк не коментують подібні ідеї і заклики. Проте, до старту місцевих виборів в державі ще є час, протягом якого багато що може змінитися.

Відзначимо, що права участі у виборах в Україні вже позбавлені громадяни, які проживають на тимчасово окупованих територіях АР Крим, Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, раніше у Зеленського заявили про можливе скасування місцевих виборів в Україні. Чого побоюється влада країни вже цієї осені?