“Українська Моніка Беллуччі“: Ганна Неплях у облягаючій сукні з вирізом на грудях і розрізом до стегна викликала фурор у Парижі

Найкрасивіша українка Ганна Неплях отримала нове звання. Після того, як вона набрала 10 кілограмів через стрес, її прозвали українською Монікою Беллуччі. І справді, переможниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт" виглядає не менш ефектно, ніж зірка фільму "Малена".

“Українська Моніка Беллуччі“: Ганна Неплях у облягаючій сукні з вирізом на грудях і розрізом до стегна викликала фурор у Парижі - today.ua

Незважаючи навіть на те, що з початку війни володарка титулу королеви краси розповніла, вона не стала менш привабливою. Здається навіть, що вона ще більше полюбила себе та зачаровує публіку своїми ефектними та апетитними формами.

Ганна Неплях продовжує подорожувати світом та брати участь у гарних фотосесіях. Цього разу українка опинилася в культурному центрі Парижа. Зйомка пройшла у місці дивовижної краси – у парадній паризького театру Опера Гарньє. Проте ні викладені мармуром головні сходи, ні розписні стелі, ні бронзові фігури, ні величні колони, ні вінтажні світильники не змогли затьмарити красу "Міс Україна Всесвіт".

У кадрі Ганна Неплях постала у облягаючій чорній сукні з трендовим ефектним вирізом на грудях і високим розрізом до стегна, доповнивши вбрання високими чорними рукавичками та босоніжками на тонких ремінцях.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Анна Нéплях | Hanna Nepliakh (@neplyah)

"Дуже", "Викликайте пожежників, занадто жарко", "Як чуттєво! Хочеться дивитися і дивитися", "Яка краса", "Шикарна жінка", "Насолода для очей", "Слини від такої краси твоєї і краси навколо", - захоплюються фоловери.

Нагадаємо, розповніла Ганна Неплях похвалилася пишною фігурою в облягаючій сукні з високим розрізом: “Соковита“.