Україні не буде на кого надіятися: Савченко зробила невтішний прогноз про долю всього світу

Автор: Шевченко Лилия

Екс-нардеп і військовослужбовець Надія Савченко бачить майбутнє України в безрадісних тонах. За її словами, НАТО дуже скоро перестане бути опорою і підтримкою нашої країни. Подробиці прогнозу Савченко читайте далі ...

Україні не буде на кого надіятися: Савченко зробила невтішний прогноз про долю всього світу - today.ua

Надія Савченко озвучила прогноз, треба визнати, досить лякаючий і невтішний. Йдеться не тільки про Україну, а й про Білорусь і країни Європейського союзу та світу. Колишня народна обраниця заявила, що нинішні реалії дають зрозуміти, що Третя світова війна не за горами.

На думку Савченко, влада Росії може ввести свої війська в Білорусь, щоб спробувати стабілізувати там ситуацію. Цей крок буде мати дуже негативні наслідки, створивши небезпечний прецедент, наслідки якого складно прогнозувати. Україні не буде на кого надіятися: Савченко зробила невтішний прогноз про долю всього світу «Крім того, варто брати до уваги, що країни НАТО почали влаштовувати військові конфлікти між собою. Раніше Україна покладалася на НАТО, але зараз НАТО нівелює саму себе», - сказала Надія Савченко.

Екс-військовослужбовець і Герой України прогнозує швидкий військовий конфлікт між Туреччиною і Францією за контроль над грецькими островами. Якщо це станеться, «то у нас більше не буде НАТО.

Популярні зараз

ПриватБанк та monobank встановили обмеження на грошові перекази між картками

У Білому домі зробили заяву про “жахливу“ ситуацію на фронті: “Ми вже запізнилися“

Законопроєкт про мобілізацію змінено: у Раді повідомили, які скандальні положення виключили з документу

Росіяни після окупації Авдіївки продовжили наступ: Путін назвав 5 стратегічних напрямків

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Надія Савченко додала, що в цих умовах Україні не буде на кого спертися. «При такому розвитку подій всім країнам буде важко, Третя світова виявиться лише питанням часу», - впевнена Надія Савченко.

Нагадаємо, раніше Надія Савченко приміряла «крила» і показала дивно красиві куточки України.