Три весільні сукні: юна наречена “Холостяка“ Іраклі Макацарія підкорила красою

17-річна різниця у віці не стала перепоною для справжнього кохання. Екс-"Холостяк" Іраклі Макацарія зіграв гучне весілля у Грузії. Юна наречена бізнесмена змінила аж три розкішні весільні вбрання, а торжество було по-королівськи пишним.

Три весільні сукні: юна наречена “Холостяка“ Іраклі Макацарія підкорила красою - today.ua

37-річний Іраклі Макацарія та 20-річна Ліза Чічуа виглядали неймовірно щасливими у день свого весілля. Наречений не зміг стримувати емоцій, коли перед ним з'явилася кохана у розкішній білій сукні без бретелей із пишною спідницею, бантом та цікавою лінією декольте.

Дівчина уложила волосся у гладку зачіску, доповнила образ прозорими високими рукавичками та фатою, а також зробила ніжний макіяж, підкресливши губи червоною помадою. Три весільні сукні: юна наречена “Холостяка“ Іраклі Макацарія підкорила красою Після цього Ліза змінила ще два вбрання. Вона з'явилася на банкеті в наймилішій сукні у стилі ретро з відкладним комірцем із синьою окантовкою. Три весільні сукні: юна наречена “Холостяка“ Іраклі Макацарія підкорила красою Після запального танцю з коханим, перед гостями новоспечена дружина екс-"Холостяка" Іраклі Макацарія з'явилася в коротенькій сукні без бретелей. Три весільні сукні: юна наречена “Холостяка“ Іраклі Макацарія підкорила красою Свято пройшло дуже галасливо та весело, наречені не лише станцювали для гостей, а й заспівали. Під кінець вечірки вони розрізали неймовірної краси чотириярусний торт, шматочком якого наречена забруднила обличчя коханому. Три весільні сукні: юна наречена “Холостяка“ Іраклі Макацарія підкорила красою Іраклі Макацарія та Ліза Чічуа разом вже понад два роки. Їхні стосунки почалися, коли дівчині було 18 років, а грузинському бізнесменові 35.

Нагадаємо, кохана “Холостяка” Іраклі Макацарії показала себе без макіяжу: “Не впізнати“.