Три причини викинути орхідеї із дому: кімнатні рослини приховують в собі небезпеку

Автор: Леся Ловіцька

Орхідеї - одні із найкрасивіших і найпопулярніших домашніх рослин. Вони складні у догляді, але естетичний результат того вартий. Однак багато хто вважає, що їх краще викинути з дому. На те є три причини.

Три причини викинути орхідеї із дому: кімнатні рослини приховують в собі небезпеку  - today.ua

Шкода для здоров'я

Орхідеї можуть негативно впливати на здоров'я. Пилок з квіток часто викликає кашель, головний біль, першіння в горлі, сльози та сонливість, причому не тільки у алергіків. Їх не варто ставити поруч з робочим місцем і в спальні навіть без схильності до алергічних реакцій. Оптимально буде розташувати рослину біля вікна на кухні чи у залі.

Три причини викинути орхідеї із дому: кімнатні рослини приховують в собі небезпеку

Негативна енергетика

Орхідеї – це рослини-паразити, які ростуть на пеньках та корі дерев. Езотерики вважають, що вони "витягують" з людини енергію. Багато хто впевнений, що орхідеї пригнічують енергетику людей, викликають апатію та занепокоєння.

Популярні зараз

В Україні різко подорожчають продукти через підвищення тарифу на світло: названо перелік

Рада не підтримала ідеї Кабміну: українцям готують підвищення пенсій уже наступного року

У ТЦК заявили, що підприємства відправляють своїх співробітників до військкоматів

Українці активно купують квартири за кордоном: названо країни з найнижчими цінами на житло

Така теорія не підкріплена науковими даними. Однак забобонним людям краще відмовитися від цих квітучих рослин, особливо якщо у них слабка психіка, і вони відчувають нестачу життєвих сил.

Три причини викинути орхідеї із дому: кімнатні рослини приховують в собі небезпеку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Погані прикмети

Вважається, що орхідея – жіноча квітка, яка приносить їм удачу, розкриває привабливість та продовжує молодість. А ось на чоловіків у будинку вона погано впливає. Згідно з прикметами, орхідеї негативно впливають на чоловіче лібідо та живляться чоловічою енергією. Краще, якщо за рослиною в будинку доглядатиме жінка, і вона стоятиме там, де рідко бувають чоловіки.

Якщо ви все одно обожнюєте орхідеї і хочете, щоб вони радували своїм цвітом цілий рік, спробуйте використати підручні засоби для підживлення цих рослин.