Топ-7 порід собак, які всім подобаються, але мало хто наважується завести їх у своєму домі

Представники 7 найбільш рідкісних і незвичайних порід собак відрізняються гарною статурою, непересічним інтелектом і чуттям. Тільки от мало хто наважується завести цих дивовижних красенів у своєму будинку.

Топ-7 порід собак, які всім подобаються, але мало хто наважується завести їх у своєму домі - today.ua

1. Карельський ведмежий собака

Топ-7 порід собак, які всім подобаються, але мало хто наважується завести їх у своєму доміЦе горда і розумна тварина – національне надбання Фінляндії. В будинку тримати цього гіганта досить складно, зате в полюванні на ведмедя він прекрасний!

2. Неаполітанський мастиф

Топ-7 порід собак, які всім подобаються, але мало хто наважується завести їх у своєму доміЩе один красень значних розмірів. Неаполітанці – відмінні компаньйони і віддані друзі. Але надто вже вони великі для малогабаритних міських осель.

3. Чехословацький вовчий собака

Топ-7 порід собак, які всім подобаються, але мало хто наважується завести їх у своєму доміПредставники цієї породи – прямі нащадки німецької вівчарки і дикого вовка. Чехословацькі вовчі собаки – тварини стайні, хоч і володіють добрим і слухняним характером.

4. Бергамська вівчарка

Топ-7 порід собак, які всім подобаються, але мало хто наважується завести їх у своєму доміДуже розумні і красиві собаки, їх шерсть, немов заплетена в дреди. За привабливий зовнішній вигляд і неабиякі розумові здібності бергамських вівчарок цінують у світі. Але звичайні заводчики уникають мати справу з цими красенями, оскільки дуже вже вони вимогливі до фізичних навантажень.

5. Леонбергер

Топ-7 порід собак, які всім подобаються, але мало хто наважується завести їх у своєму доміПобутує легенда, що ці собаки були виведені за образом і подобою левів, що зображені на гербі міста Леонбер в Німеччині. В результаті вийшов пес-лев вагою близько 80 кілограм.

6. Салюки

Топ-7 порід собак, які всім подобаються, але мало хто наважується завести їх у своєму доміОдна з найбільш шанованих порід в Стародавньому Єгипті. Мумії салюки нерідко зустрічалися при розкопках поховань єгипетських фараонів.

7. Тибетський мастиф

Топ-7 порід собак, які всім подобаються, але мало хто наважується завести їх у своєму доміЦей кошлатий гігант – ідеальний сторож. Тибетські мастифи – одна з найдавніших порід собак на планеті.

Нагадаємо, раніше експерти назвали три породи собак, які будуть кращими сторожами та охоронцями на території приватних будинків.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru