ТОП-3 поширені звички, що ведуть до розвитку онкології

Людям, які хочуть захистити своє здоров'я від важких недуг, слід не тільки вести здоровий спосіб життя і правильно харчуватися, але ще й позбутися від декількох небезпечних звичок.

ТОП-3 поширені звички, що ведуть до розвитку онкології - today.ua

ТОП-3 поширені звички, що ведуть до розвитку онкології1. Гаджети слід відключати мінімум за пару годин до сну. Якщо ви любите почитати книгу або погортати стрічку новин в соцмережах перед сном, то ви вже в групі ризику по онкології, запевняють вчені. Справа в тому, що яскраве світіння екрану смартфона, комп'ютера або планшета веде до збою у виробленні гормону мелатоніну, що часто призводить до появи пухлин.

ТОП-3 поширені звички, що ведуть до розвитку онкології2. До розвитку раку шкіри може призвести любов сидіти біля ілюмінатора в літаку. Провідність UVA-променів крізь скло ілюмінатора становить 47 %, що веде до передчасного старіння і онкології.

ТОП-3 поширені звички, що ведуть до розвитку онкології3. Занадто гаряча їжа та напої. Любителям «окропу» варто негайно переходити на більш прохолодні страви та чай. Справа в тому, що напої і супи, температура яких перевищує 60 градусів, подразнюють стравохід, призводять до міні-опіків слизових оболонок. Постійні пошкодження ніжних тканин здатні призвести до розвитку злоякісних пухлин.

Нагадаємо, раніше медики назвали 3 ранкові звички, які руйнують здоров'я і психіку людини.