ТОП-100 найбагатших українців за версією Forbes: у трійці лідерів екс-президент

Петро Порошенко зайняв почесне третє місце в рейтингу найбагатших людей України за версією журналу Forbes. Кого Петру Олексійовичу не вдалося обійти, і хто ще потрапив у ТОП найбагатших українців?

ТОП-100 найбагатших українців за версією Forbes: у трійці лідерів екс-президент - today.ua

Фахівці авторитетного видання Forbes склали рейтинг найбагатших українців. Екс-президент України, країни, яка перебуває в глибокій кризі і веде бойові дії вже шість років, опинився в трійці лідерів.

Видання Forbes Україна оприлюднив список 100 найбагатших українців.

На першому місці виявився, як завжди, бізнесмен з Донбасу Ринат Леонідович Ахметов. Його стан оцінюється в 2,8 млрд доларів США.

Друге місце в рейтингу Forbes зайняв підприємець Віктор Пінчук, український мільярдер та філантроп, зять другого президента України Леоніда Кучми. Володіє 1,4 млрд доларів США.

Замикає трійку лідерів екс-президент України Петро Порошенко. Згідно з даними, опублікованими в Єдиному держреєстрі декларацій України, доходи Порошенко за 2018 рік (саме під час його президентства) зросли в 95 разів порівняно з 2017 роком і склали майже 1,56 млрд гривень. На сьогоднішній день, за даними Forbes, статок Петра Олексійовича оцінюється в 1,4 млрд доларів США.

ТОП-100 найбагатших українців за версією Forbes: у трійці лідерів екс-президентУ п'ятірку найбагатших українців увійшли власники мережі магазинів «Епіцентр» Олександр та Галина Герег. 1,3 млрд доларів США.

Бізнесмен Геннадій Боголюбов - засновник і співвласник групи «Приват». Стан 1,2 млрд доларів США.

Юрій Косюк -1,1 млрд доларів США.

Костянтин Жеваго – 1,1 млрд доларів США.

Ігор Коломойський -1 млрд доларів США.

Вадим Новинський – 810 млн доларів США.

Олександр Ярославський – 725 млн доларів США.

Володимир Крупчак – 660 млн доларів США.

Сергій Тігіпко – 650 млн доларів США.

Нагадаємо, нещодавно екс-президент України Петро Порошенко потрапив у гучний скандал. Політик відкрив у київському Музеї ім. В. Гончара виставку картин, які фігурують у кримінальній справі про незаконне переміщення через кордон культурних цінностей.