Талісман фен-шуй: килимок біля вхідних дверей приверне в дім щастя і благополуччя

Здавалося б, просто килимок, об який витирають ноги, але за законами фен-шуй, цей елемент відіграє важливу роль у добробуті сім'ї.

Талісман фен-шуй: килимок біля вхідних дверей приверне в дім щастя і благополуччя - today.ua

Як вибрати «чарівний» килимок?

1. Перш за все, визначте сторону світу, куди спрямовані ваші вхідні двері. Якщо на Південь, то вибирайте червоний килимок, для Півночі – блакитний або синій, зі східної сторони радять стелити зелені, а з західної – білі килимки.

2. Відмовтеся від придбання доріжок із зображенням тварин, птахів або ангелів. Адепти фен-шуй впевнені, що топтання ногами по цим символам загрожує бідами і нещастями.

3. Ідеально підійдуть половики, на яких намальовані трава, пісок, морська галька, ієрогліф удачі.

Талісман фен-шуй: килимок біля вхідних дверей приверне в дім щастя і благополуччя

4. Покладіть під килимок біля вхідних дверей три жовті китайські монетки з отворами посередині. Протягніть нитку червону крізь усі три монетки, зав'яжіть вузликом і непомітно розкладіть під половичком.

5. Заборонено стелити під вхідними дверима стару ганчірку. Це веде до бідності та поневірянь.

6. Ретельно доглядайте за килимком, адже це справжній талісман. Тримайте його в чистоті, регулярно витрушуйте і періть. Якщо половичок потріпався, терміново, замініть його новим.

Нагадаємо, раніше майстри фен-шуй розповіли, які домашні талісмани допоможуть знайти свою другу половинку і створити сім'ю.