“Від цієї проблеми ми не позбудемося“: голова Нацполіції Клименко виступив за легалізацію проституції в Україні

Новий глава Національної поліції України Ігор Клименко, який раніше задекларував елітний позашляховик Lexus RX-350, підтримує легалізацію проституції в Україні.

“Від цієї проблеми ми не позбудемося“: голова Нацполіції Клименко виступив за легалізацію проституції в Україні  - today.ua

“Від цієї проблеми ми не позбудемося“: голова Нацполіції Клименко виступив за легалізацію проституції в Україні

«Якщо на державному рівні буде прийнято цивілізоване, законодавче рішення по легалізації проституції, напевно, так. Тому що ми все одно від цієї проблеми не позбудемося», — заявив глава Нацполіції Клименко.

Також стало відомо, що Клименко не підтримає легалізацію носіння зброї до тих пір, поки в Україні не завершаться бойові дії і не буде перекрите постійне джерело надходження нелегальної зброї. Також він виступив проти легалізації легких наркотиків.

«Що стосується легалізації легких наркотиків, я бачив, чим закінчується прийом легких наркотиків у дітей. Вважаю, суспільство поки до цього не готове», — підкреслив Ігор Клименко.

А ось проти грального бізнесу глава Нацполіції, в принципі, не заперечує, але тільки за умови, що він буде знаходитися в руках держави..

Нагадаємо, Кабінет міністрів підтримав ідею президента Володимира Зеленського, схваливши проект закону, що передбачає легалізацію грального бізнесу в Україні. Передбачається, що це буде стимулювати розвиток туристичного сектору, зокрема, в регіонах біля Чорного моря.

Раніше голова парламентської фракції «Слуги народу» Давид Арахамія заявив, що колишній Генеральний прокурор України Юрій Луценко пов’язаний з мережею нелегальних казино.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com