Названо найскладніші місяці 2023 року для кожного знака Зодіаку

Українцям здається, що весь останній рік був одним суцільним поганим місяцем у їхньому житті. Війна змінила нас усіх та вплинула на кожного. Легше не стає, і астрологи розповіли, в які місяці 2023 року кожному зі знаків Зодіаку буде ще гірше.

Названо найскладніші місяці 2023 року для кожного знака Зодіаку - today.ua

Найскладніші місяці 2023 року для кожного знака Зодіаку

Овен

Майже весь рік пройде успішно. Везти буде не лише у роботі, а й вдасться налагодити стосунки з рідними та близькими. А ось у жовтні варто приготуватися, адже всі плани можуть піти навпересіч.

Тілець

У квітні може настати нелегкий і навіть напружений період. На Тельців чекають численні конфлікти, яких по можливості краще уникати.

Близнюки

Весь рік Близнюки працюватимуть у поті чола, але в листопаді їхні сили вичерпаються і вони будуть пригнічені. Погані результати на роботі та втома насамперед позначаться на особистому житті.

Рак

2023 рік – рік народжених під знаком Рака. Перша половина року буде веселою та легкою, влітку вдасться досягти фінансового успіху, а ось останні місяці року стануть справжнім випробуванням – Раки будуть емоційними та вразливими.

Названо найскладніші місяці 2023 року для кожного знака Зодіаку

Лев

Головний невдаха року - це Лев, адже за весь рік у нього буде два невдалі місяці. Перший - лютий, який принесе розбрат в особистому житті. Астрологи говорять про те, що в їхньому житті може з'явитися колишній партнер, який порушить ідилію у нинішніх відносинах. А друга порція невдачі очікується на один із літніх місяців.

Діва

Серпень буде непростим для всіх знаків Зодіаку, але на Діву він чинитиме найсильніший вплив і загальмує все добре, що є у них у житті, а всі плани підуть шкереберть.

Терези

Представникам цього знаку Зодіаку і так непросто приймати рішення у своєму житті, але у вересні це стане нестерпним. Астрологи кажуть, що Терезам доведеться зіткнутися з проблемами віч-на-віч, а знайти баланс між очікуваннями і зоною комфорту буде дуже непросто.

Скорпіон

Травень принесе бурхливі емоції, які можуть спричинити справжню драму. Скорпіонові не вдасться сховатися від проблем, доведеться вирішувати їх, а зробити це буде непросто.

Названо найскладніші місяці 2023 року для кожного знака Зодіаку

Стрілець

Проблеми у всіх сферах життя розпочнуться у липні. Складно буде розпочати романтичні стосунки чи підтримуватиме старі, а фінансове становище викликатиме одне розчарування.

Козеріг

Представникам цього знаку Зодіаку дуже пощастило, адже найскладнішим місяцем року для них є січень. Останніми днями цього місяця астрологи не рекомендують приймати будь-яких важливих рішень.

Водолій

В особистому житті Водоліїв розпочнеться справжнє випробування у червні цього року. Експерти з зірок рекомендують перечекати цей період, намагатися не виходити з себе і не робити поспішних висновків.

Названо найскладніші місяці 2023 року для кожного знака Зодіаку

Риби

До березня стан Риб буде нестабільним. Вони житимуть у передчутті біди. Але вона не станеться. Найскладнішим виявиться березень, а потім настане благодать.

Нагадаємо, названо три дні у лютому, які принесуть удачу всім знакам Зодіаку.