На Україну насувається потужна буря: коли природна стихія вдарить по території країни

ДСНС України виступила з попередженням до всіх жителів України. У найближчі дні краще не виходити з дому. В ніч з 30 на 31 травня на території ряду областей різко погіршиться погода.

На Україну насувається потужна буря: коли природна стихія вдарить по території країни - today.ua

Експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій з посиланням на дані Укргідрометцентру, попереджають про різке погіршення погодних умов у ряді областей країни вже найближчим часом.

30 травня 2020 р не варто далеко ходити від будинку жителям східного регіону України, а також Волинської, Рівненської областей, йдеться в заяві прес-служби ДСНС. У зазначених районах пройдуть рясні дощі. Затяжні зливи прогнозують у західних областях країни 31 травня 202 р. У Донецькій і Луганській областях буде підвищений рівень пожежної небезпеки. Пориви вітру сягатимуть 20 метрів в секунду. Рівень небезпеки – 1, жовтий.

На Україну насувається потужна буря: коли природна стихія вдарить по території країниЗа даними ДСНС, рясні та тривалі опади в останні дні травня можуть призвести до підвищення рівня води в річці Прип'ять до 0,5 метра.

В басейнах річок Сян, Дністер (Львівська, Івано-Франківська області) очікується підвищення рівня води до півтора метрів, а місцями і до двох метрів. Можливе затоплення сільськогосподарських угідь та заплав.

Не варто ігнорувати рекомендації рятувальників щодо погіршення погодних умов. Виїхати на природу можна буде, коли прогнози синоптиків будуть сприятливими. Коли над Україною засяє сонечко і закінчаться проливні дощі?