Схожий на маму чи на тата? У Мережі вперше показали, як виглядає син принца Гаррі

Арчі Харрісону Маунтбеттену-Віндзору 6 травня виповниться 4 роки. Хлопчик разом зі своєю молодшою сестрою, татом та мамою живе у США. За океан родина переїхала після того, як Меган Маркл часто ставала жертвою хейту. Бажаючи забезпечити своїй сім'ї приватне життя, принц Гаррі вирішив залишити виконання королівських обов'язків та поїхати подалі від рідного дому.

Схожий на маму чи на тата? У Мережі вперше показали, як виглядає син принца Гаррі - today.ua

Нині родина живе у США в елітному районі Монтесіто. Меган Маркл та принц Гаррі намагаються тримати своїх дітей подалі від публічного життя, ховають від папараці та дуже рідко публікують їх нові знімки.

А тому величезним подарунком для фанатів став новий знімок єдиного сина Гаррі та Меган Маркл. Це навіть не знімок - а скріншот із відеоконференції, на якій хлопчик з'явився з мамою та своєю бабусею Глорією.

Схожий на маму чи на тата? У Мережі вперше показали, як виглядає син принца Гаррі

3-річний Арчі дуже схожий на батьків. Важко однозначно сказати, у кого хлопчик пішов більше. У нього явно мамині очі, і татовий відтінок шкіри та волосся. Шанувальники також неоднозначні, говорячи про зовнішність дитини.

Схожий на маму чи на тата? У Мережі вперше показали, як виглядає син принца ГарріСхожий на маму чи на тата? У Мережі вперше показали, як виглядає син принца Гаррі

"Він дуже схожий на обох своїх красивих батьків", "Такий красень, як і його татко", "Міні Томас Маркл", "Дуже красивий, як і його мама", "Арчі красень!! Дівчатка будуть без розуму", "Він - мамина копія", "Синок схожий на маму", - пишуть користувачі.

Нагадаємо, принц Гаррі та Меган Маркл вперше показали фото своєї однорічної доньки - руде диво.