МВС вимагає грошей: Аваков терміново звернувся до прем'єр-міністра за 2,5 млрд гривень

Автор: Шевченко Лилия

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков терміново звернувся до прем'єр-міністра Дениса Шмыгаля за виділенням значних коштів з антикоронаіирусного фонду. Для чого опальному міністру МВС знадобилися гроші?

МВС вимагає грошей: Аваков терміново звернувся до прем'єр-міністра за 2,5 млрд гривень - today.ua

Арсен Аваков звернувся з листом до прем'єра України, в якому висловив прохання, щоб з антикоронавірусного фонду країни були виділені кошти для нарахування доплат поліцейським, службовцям Національної гвардії України, а також прикордонникам.

Міністр МВС написав цей лист ще в травні 2020 р. Арсен Аваков попросив Дениса Шмигаля виділити 2,5 мільярда гривень, які підуть на доплату в розмірі до половини від загальної заробітної плати кожного службовця, що забезпечує нормальне функціонування правоохоронної системи, а також життєдіяльність населення.

МВС вимагає грошей: Аваков терміново звернувся до прем'єр-міністра за 2,5 млрд гривеньЗазначимо, що можливість здійснення ініціативи Авакова є, оскільки дана процедура передбачена в окремій постанові уряду.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Окремим пунктом свого листа до глави українського уряду Арсен Аваков попросив 171 мільйон гривень на доплати медичним працівникам, які в період епідемії коронавіруса, ризикуючи своїм здоров'ям, надають допомогу хворим у лікувальних установах МВС.

Нагадаємо, крісло під Арсеном Аваковим сильно захиталося після того, як по країні прокотилася серія безпрецедентних випадків злочинів, скоєних співробітниками МВС. Перестрілка перевізників у Броварах тільки посилила негативні настрої проти міністра внутрішніх справ. Чи відправлять Авакова у відставку, і хто може зайняти його місце?