“Мрію носитися з колишньою спритністю“: Ольга Сумська показала останнє повідомлення Руслани Писанки

Ольга Сумська та Руслана Писанка були добрими подругами. Ведуча мріяла знову повернутися до активного життя та зіграти на одній сцені з актрисою. Але їй не вдасться здійснити свої плани, бо в ніч на 19 липня відомої української телеведучої не стало. Померла зірка, або як її ніжно називають близькі Руся, внаслідок тяжкої хвороби в Німеччині.

“Мрію носитися з колишньою спритністю“: Ольга Сумська показала останнє повідомлення Руслани Писанки - today.ua

Українська актриса Ольга Сумська розповіла своїм підписникам, що за кілька тижнів до сумних новин спілкувалася із колегою. Вони обговорили нещодавню травму артистки – у лютому Руслана Писанка впала зі сцени, і лікарям довелося збирати її ногу по шматочках. Також Роксолана розповіла про тяжкі переживання у житті подруги, які їй довелося пережити напередодні смерті – вона тяжко прийняла смерть брата, а вже, будучи в Німеччині, не змогла приїхати на похорон матері в Україну та ховала її за вайбером.

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Ольга Сумська опублікувала останнє повідомлення Руслани Писанки, яке було повне надії та спраги до життя.

"Руся, ти мала повернутися на сцену!!! Як так?" - нарікає актриса.

А останній лист Писанки говорив: “Мрію носитися з колишньою спритністю“: Ольга Сумська показала останнє повідомлення Руслани Писанки

"Витяжки та набряків ...перенесла. А що робити? Слава Богу, що лікарі виявилися багаторічними практиками і в простій лікарні все зробили. Тепер з двох боків на щиколотці два величезні шрами. Оля, мрію, і в житті і на сцені носитися з колишньою спритністю. Прагну до цього ... "

Нагадаємо, Наталя Могилевська показала архівне фото з Русланою Писанкою із шоу “Танці із зірками“: “Те, що вона творила на підборах – подвиг“.