Ганна Богдан поділилася новими фото із Домініканської Республіки, де зараз відпочиває. 27-річна переможниця "Холостяка" позувала у бікіні. Телезірка здивувала фанатів, які не очікували від неї такої відвертості.
![“Хтось плаче, хтось скаче“: переможниця “Холостяка“ Ганна Богдан у рожевому бікіні здивувала фанатів “Хтось плаче, хтось скаче“: переможниця “Холостяка“ Ганна Богдан у рожевому бікіні здивувала фанатів - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2022/12/anna-ker-bogdan-anna-768x650.jpg)
Фіналістка 11-го сезону шоу "Холостяк" працює менеджером з туризму та обожнює подорожувати. Киянка зараз проводить вільний час на теплому курорті. Анна Богдан зупинилася у курортному спа-готелі Grand Bаvaro Princess. Вона поділилася барвистими "літніми" кадрами.
Дівчина знялася в рожевому бікіні на пальмі на пляжі біля Карибського моря. На одному з фото колишня обраниця бізнесмена Михайла Заливака намагалася вилізти на дерево.
"Мавпа", - пожартувала вона.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Богдан також знялася у чорному купальнику на острові Саона. Вона приміряла ефектне монокіні з розрізами на талії. Інтернет-зірка зібрала хвилясте волосся на потилиці та підняла окуляри.
Екс-учасниця романтичного ТВ-проекту прикрасила шию намистом, а руку – браслетами. Анна позувала без макіяжу. Вона нафарбувала нігті трендовим ультрамариновим лаком.
Інстадіва стала на коліна на узбережжі. Вона з усмішкою подивилась у камеру.
"Який тут гарний захід сонця", - зазначила дівчина.
Шанувальники захопилися образами своєї улюблениці. Однак, були ті, кого неприємно здивували її нові фото. Вони нагадали, що в Україні триває повномасштабна війна і майже щодня літають ракети російських окупантів.
"Купальник супер", "Ви красуня", "Півсвіту плаче, а пів - скаче", "Хтось плаче, хтось скаче, нічого не поробиш", "Трохи не вчасно розкорячуватися для фото", "Дивно", " Ти прекрасна", "Фігура - відпад", "Як ми за вас раді, шкода, що у Києві такого щастя немає", "Кому що", - прокоментували фоловери.
Нагадаємо, Ганна та Михайло Заливако розлучилися невдовзі після вторгнення рашистів, яке відбулося 24 лютого. Богдан заявила, що не спілкується з колишнім коханим.
Раніше Ганна Богдан показала як виглядає без макіяжу.