Коронавірус виявлений у прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона

Глава уряду Великобританії Борис Джонсон відчув нездужання і пройшов тест на коронавірус. Обстеження показало позитивний результат. Сполучене королівство залишилося без керівництва?

Коронавірус виявлений у прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона - today.ua

Підступний COVID-19 не щадить нікого. Кожен день коронавірус вражає все більше людей, не шкодуючи ні простих смертних, ні зірок, ні представників найвищих політичних кіл. Черговою жертвою небезпечної уханьської інфекції став Борис Джонсон – прем'єр-міністр Великобританії.

Коронавірус виявлений у прем'єр-міністра Великобританії Бориса ДжонсонаПро свій діагноз Борис Джонсон повідомив широкій публіці сам, написавши про це на своїй сторінці в Твіттер. За словами глави британського уряду, легкі симптоми захворювання з'явилися у нього протягом останніх 24 годин. Політик пройшов тест на коронавірус, який показав позитивний результат.

На даний момент Борис Джонсон знаходиться у себе вдома, в самоізоляції. Однак це не означає, що Сполучене королівство залишиться без керівництва. Прем'єр-міністр продовжить виконувати свої обов'язки в режимі відеоконференції. «Разом ми переможемо», - на завершення публікації висловив упевненість Борис Джонсон.

Коронавірус виявлений у прем'єр-міністра Великобританії Бориса ДжонсонаЗазначимо, що через деякий час, після того, як Борис Джонсон оголосив про зараження коронавірусом, аналогічний діагноз підтвердився у глави Мінохоронздоров'я Великобританії Метта Хенкока. У нього теж підтверджено COVID-19.

Нагадаємо, декількома днями раніше стало відомо, що смертельний коронавірус добрався і до Королівської сім'ї Великобританії. 71-річний принц Чарльз захворів на COVID-19, повідомили в прес-службі Букінгемського палацу.