Королева Єлизавета II поставила жорсткий ультиматум принцу Гаррі: про що стало відомо

Британські ЗМІ повідомляють, що Королева Англії, незважаючи на те, що принц Гаррі - її улюблений онук, поставила йому дуже жорсткий ультиматум. Він стосується не тільки самого Гаррі, але і його дружини Меган Маркл.

Королева Єлизавета II поставила жорсткий ультиматум принцу Гаррі: про що стало відомо - today.ua

Як відомо, 31 березня 2020 року подружжя герцогів Сассекських офіційно складає з себе повноваження старших членів королівської сім'ї Великобританії. Після цього Гаррі і Меган разом з сином Арчі будуть жити «на дві країни» - в Канаді та США.

Тим не менш, у пари є власний фонд, який спрямовує кошти на благодійність. Називається структура: Благодійний фонд Sussex Royal. Як повідомляє британська преса, Королева Єлизавета II категорично заборонила герцогам використовувати приставку «Royal». Однак в інших західних джерелах говориться, що це питання поки ще не має остаточного вирішення.

Королева Єлизавета II поставила жорсткий ультиматум принцу Гаррі: про що стало відомо

Також з'явилася інформація, що з 1 квітня 2020 року буде закритий офіс Гаррі і Меган в Букінгемському палаці.

Що стосується титулів, то принц Гаррі та його дружина офіційно їх зберігають, але їм заборонено їх використовувати. Тобто, називати Його Високість і Її Високість герцогів ніхто не повинен.

Титули герцога і герцогині Сассекських, графа і графині Дамбартон і барона і баронеси Кілкіл офіційно залишили принцу Гаррі і Меган Маркл.

Також принца Гаррі не будуть викреслювати з черги на королівський трон Великобританії. Він як і раніше залишається на шостому місці в списку претендентів на британський престол.

Нагадаємо, раніше в британській пресі з'явилася інформація, що Меган Маркл чекає другу дитину. Подружжя герцогів Сассекських поки ніяких коментарів з цього приводу не давало, але прихильники королівської сім'ї запідозрили вагітність, коли Меган зробила знаковий жест...

ДЖЕРЕЛОwww.rbc.ua