Кімнатні квіти, що приносять нещастя і хвороби: 5 «злобливих» рослин

Автор: Шевченко Лилия

Далеко не всі пишні та квітучі кімнатні рослини можна тримати в будинку. Деякі квіти приносять нещастя, бідність і проблеми зі здоров'ям. Від яких зелених вихованців слід якомога швидше позбутися?

Кімнатні квіти, що приносять нещастя і хвороби: 5 «злобливих» рослин - today.ua

Дифенбахія

Кімнатні квіти, що приносять нещастя і хвороби: 5 «злобливих» рослинЯскрава і приваблива рослина з великими плямистими листям швидко росте, легко розмножується і не вимагає багато уваги. За це дифенбахія полюбилася багатьом жінкам. Тим не менш, тримати її в будинку не варто з двох причин. По-перше, сік рослини отруйний, що вже саме по собі потенційно небезпечно для здоров'я людей і домашніх тварин. А по-друге, біоенергетики рекомендують позбавитися від дифенбахії, оскільки вона несе негативну енергетику, яка привертає в будинок нещастя і хвороби.

Олеандр

Кімнатні квіти, що приносять нещастя і хвороби: 5 «злобливих» рослинЯкщо ви вирішили по осені пересадити олеандр в діжку і занести в будинок на час холодів, то краще тримайте його в нежитлових приміщеннях. Рослина сама по собі отруйна, так ще й виділяє отруйні речовини в повітря. Крім того, олеандр, згідно з народними віруваннями, може руйнувати сім'ї, залучати позбавлення і безгрошів'я.

Азалія

Кімнатні квіти, що приносять нещастя і хвороби: 5 «злобливих» рослинЯскрава і дивно красива азалія теж повинна зростати або в офісних приміщеннях, або на вуличних клумбах. У будинку, де живе сім'я з дітьми, азалії робити нічого, стверджують фахівці. Давно помічено, що поруч з азалією люди відчувають апатію, лінь і небажання розвиватися.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Кротон

Кімнатні квіти, що приносять нещастя і хвороби: 5 «злобливих» рослинСтрокате листя, яке по забарвленню нагадує осіннє деревце, теж таїть в собі небезпеку. Кротон може залучати у дім смуток, а в життя домочадців – неймовірну кількість труднощів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Кактус

Кімнатні квіти, що приносять нещастя і хвороби: 5 «злобливих» рослинЕкзотичні «верблюжі колючки» в цілому навіть корисні кімнатні рослини, але тільки в тому випадку, якщо знаходяться де-небудь в передпокої, недалеко від вхідних дверей. В коридорі кактус виступить захисником від потоків негативу, які будуть спрямовуватися у ваше житло. Якщо ж розставити кактуси в кімнаті, де спить дівчина на виданні, то женихів у красуні поменшає.

Замість цих небезпечних для свого житла рослин, поставте в своєму будинку 3 кімнатних квітки, які поліпшать самопочуття і піднімуть настрій.