Які кімнатні рослини очищають повітря від вірусів та бактерій

У захисті здоров'я від вірусів і бактерій всі засоби підійдуть. Крім маски, антисептика, правильного харчування і спорту слід також потурбуватися про створення сприятливого мікроклімату в своєму будинку.

Які кімнатні рослини очищають повітря від вірусів та бактерій  - today.ua

Пандемія коронавіруса COVID-19 придбала загальносвітові масштаби, в різних куточках світу люди починають боятися за своє життя і панікувати. Але ці стани ще нікому не допомогли вирішити проблему. Краще діяти обдумано і послідовно.

Щоб очистити повітря в приміщенні від левової частки вірусів і бактерій, які є збудниками різних інфекційних захворювань, слід придбати і ретельно доглядати за кімнатними рослинами, про яких мова піде нижче.

Хвойні рослини

Якщо ви придбали до Нового року ялинку в діжці, то вона вам зараз послужить добру службу. Всі хвойні рослини очищають повітря від цвілевих грибків, вірусів і бактерій. Зелені голочки насичують повітря летючими біологічно активними речовинами, які очищають повітря від шкідливих мікробів, а також зміцнюють імунітет людини.

Які кімнатні рослини очищають повітря від вірусів та бактерій Евкаліпт

Листя евкаліпта використовуються у виробництві багатьох препаратів, спрямованих на лікування застуди, грипу, нежиті, кашлю, ангіни та ін. Невеликий кущик евкаліпта забезпечить повний спектр оздоровлення в приміщенні, де ви його поселите.

Які кімнатні рослини очищають повітря від вірусів та бактерій Мирт

Вчені з'ясували, що в кімнаті, де росте мирт, протягом деякого часу гинуть віруси, бактерії та навіть туберкульозна і коклюшна паличка. Чим більше кущ, тим ефективнішим буде вплив на мікроклімат будинку.

Які кімнатні рослини очищають повітря від вірусів та бактерій До речі, в період пандемії коронавіруса бажано прибрати з приміщення, де ви довго перебуваєте, кімнатні рослини, що здатні викликати алергію. Роздратовані слизові оболонки носа і рота зроблять вас більш вразливим до небезпечних збудників інфекційних захворювань.