Кабмін веде країну до прірви: в «Слузі» розповіли, хто заважає будувати світле майбутнє

Народний депутат від партії «Слуга народу» обрушився з жорсткою критикою на роботу нинішнього Кабінету міністрів і особисто на прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. Олександр Дубинський звинуватив їх в руйнуванні бізнесу в Україні та в підвищенні ціни на газ для населення.

Кабмін веде країну до прірви: в «Слузі» розповіли, хто заважає будувати світле майбутнє - today.ua

Олександр Дубинський упевнений, що в стрімкому падінні рейтингів пропрезидентської політичної сили «Слуга народу» винуватцем є Денис Шмигаль і його Кабмін. «Більш негативного впливу на економіку і рейтинг «Слуги народу», ніж зараз надає Шмигаль і його Кабінет міністрів, придумати не можна», - заявив Дубинський в інтерв'ю. Кабмін веде країну до прірви: в «Слузі» розповіли, хто заважає будувати світле майбутнє Народний обранець додав, що в нинішньому уряді взагалі немає професіоналів, які б працювали на підвищення рейтингів «Слуги народу». «Взяти, наприклад, Шмигаля з його фейковим карантином і його наслідками для бізнесу. Або скручування по ПДВ, тобто вкрадені з бюджету гроші главою податкової Любченко, якого взагалі призначили поза конкурсом через коронавируса, на 17 млрд. Гривень. І цей дефіцит ми прикриваємо підвищенням мінімальної зарплати - тобто підвищенням податків для роботодавця, а ще - 45-відсотковим зростанням тарифів на газ з вересня », - розповів про підготовку «сюрпризів» для українців і їх ймовірні причини Олександр Дубинський.

Нагадаємо, в Україні вирішено не тільки підвищити тарифи на газ для населення, а й значно посилити покарання за несвоєчасну оплату послуг ЖКГ. Що чекає населення країни в найближчі місяці?