З України примусово видворили російську пропагандистку: опубліковано відео

Державна міграційна служба прийняла рішення про примусове видворення з території України російської пропагандистки Маргарити Бондар. Відповідне рішення було прийнято за матеріалами, які надала Служба безпеки України (СБУ).

З України примусово видворили російську пропагандистку: опубліковано відео - today.ua

«За порушення міграційного законодавства Державною міграційною службою прийнято рішення про примусове видворення в термін до 31 березня цього року Маргарити Бондар з території України із забороною в'їзду на три роки», — йдеться в повідомленні.

За даними СБУ, протягом 2018 року журналістка Маргарита Бондар за замовленням російського пропагандистського видання «Україна.ру», що входить в медіахолдинг Дмитра Кисельова, систематично поширювала в інтернеті неправдиву інформацію щодо суспільно-політичної ситуації в Україні. Зокрема, російська пропагандистка публікувала недостовірні та провокаційні матеріали про порушення прав національних меншин представниками українських націоналістичних організацій і нібито бездіяльності українських правоохоронців.

Як повідомляє СБУ, зазначені публікації сприяють розпалюванню міжнаціональної та міжетнічної ворожнечі, дестабілізації суспільно-політичної обстановки.

https://youtu.be/7p77Qi4741s

Раніше з Росії видворили вербувальницю “ДНР” Воронцову. А в середині січня влада РФ депортувала українську журналістку Олену Бойко (Віщур), яка постійно поливала брудом Україну на російському телебаченні. Російські прикордонники поставили в її паспорт штамп з забороною на в’їзд в Росію і не прийняли заяви про надання політичного притулку.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua