Гороскоп холостяків: які 2 знака Зодіаку самі руйнують своє щастя

Гороскоп холостяків: які 2 знака Зодіаку самі руйнують своє щастя - today.ua

Багаторічні спостереження астрологів говорять про те, що чоловікам, народженим під 2 знаками Зодіаку, найскладніше побудувати міцну сім’ю. Здається, що вони народжені для самотності і відокремленого існування… Чи так це насправді?

Діва

Чоловіки-Діви дістануть навіть саму терплячу жінку своїм перфекціонізмом. Мало того, що вони самі будуть годинами возитися навколо якоїсь незначної роботи, доводячи її до ідеалу, так ще й від близьких вимагають того ж самого.

Чоловіки-Діви вважають, що життя – це дотримання строгих правил. Вони спочатку самі придумують їх, а потім мужньо намагаються жодного не порушити. Чи варто говорити, що повна відсутність свободи дії дратує його дружину?

І до того ж Діва бажає дотримуватися канонів правильного харчування. Чоловік, народжений під цим знаком Зодіаку, буде самовіддано харчуватися приготованими на пару овочами і свіжим салатом.

Ну і "вишенька на тортик" – це постійна критика, без якої чоловік-Діва не уявляє своє життя. Критикувати він любить і робить це в режимі 24/7, що рідко витримують його супутниці.

Скорпіон

Замкнуті і "темні" особистості – це про чоловіків-Скорпіонів. Характер у них настільки важкий, що вже в перші дні після весілля новоспечена дружина відчуває себе втомленою і навіть трохи наляканою. Більшість ревнивців і деспотів народжуються саме під сузір’ям Скорпіона, стверджує гороскоп.

Ще одна пристрасть Скорпіона – ідеальна чистота. Порошинка на поличці і крапля висохлої води на крані у ванній для нього привід для скандалу.

Чоловіки-Скорпіони злопам’ятні, ні в якому разі не можна нічого образливого говорити в їх адресу. Зате самі цілком можуть не тільки грубо висловитися, але і проявити агресію щодо коханої жінки. В таких умовах любов виживає рідко, дружина тікає, а Скорпіон залишається один у своїх володіннях.

Нагадаємо, раніше астрологи назвали ряд знаків Зодіаку, під якими народжуються бездушні особистості, які зовсім не вміють любити.

Свято 4 квітня: в День Василя Сонячного ворожили на весь майбутній рік
4 квітня у Православних храмах відбуваються богослужіння в честь пам’яті святителя Василя Анкірського. У народному календарі в цю дату відзначали День Василя Сонячного або Капельника....
Гороскоп на 4 квітня від Павла Глоби: Тельці блиснуть творчістю, а Дівам краще утриматися від суперечок
Гороскоп на суботу, 4 квітня 2020 року, обіцяє день, в який усім знакам Зодіаку варто якомога менше говорити, а більше слухати. Цей день обіцяє швидку...
Прогноз погоди на літо 2020 в Україні: синоптики налякали ураганами і катаклізмами
Прогнози синоптиків на літо 2020 в Україні не радують. Погода, за припущенням метеорологів, буде аномальною від першого дня пляжного сезону до останнього. Чого чекати українцям?...
Постарілий Лещенко звернувся до своїх шанувальників: “Не уявляю, як буду виходити на сцену”
Лев Лещенко досі знаходиться в інфекційній лікарні у Коммунарці. Співак приходить до тями після перенесеної інфекції коронавірусу. Пік хвороби вже минув, тепер народному артисту вже...
Тест по картинці: виберіть орхідею і дізнайтеся, що зробить вас щасливим
Подивіться на запропоновану картинку і швидко, без зайвих роздумів, виберіть вподобану орхідею. Прочитайте розшифровку, психологічний тест по картинці з орхідеями, допоможе дізнатися, що насправді принесе...