Геращенко і Авакова викличуть до суду у справі про катастрофу MH17: що відбувається

Автор: Шевченко Лилия

Міністр МВС України та його заступник Антон Геращенко можуть бути викликані в суд у справі про катастрофу пасажирського літака Boeing MH17 малазійських авіаліній в небі над Донбасом. Захист обвинувачуваного вимагає викликати їх на допит. Подробиці читайте далі ...

Геращенко і Авакова викличуть до суду у справі про катастрофу MH17: що відбувається - today.ua

Як відомо, суд у справі про катастрофу малазійського пасажирського авіалайнера Boeing MH17 з вівторка, 3 листопада 2020 р, було відновлено. Адвокат громадянина РФ Олега Пулатова, який проходить у даній справі в якості обвинуваченого, запросив провести допит глави МВС України Арсена Авакова і його зама Антона Геращенко з приводу їх коментарів щодо відеороликів з передбачуваним ЗРК «Бук».

Антон Геращенко вже давав свідчення як свідок у справі про катастрофу пасажирського лайнера в серпні 2017 року. На момент авіакатастрофи, в липні 2014 року, Антон Геращенко обіймав посаду радника міністра внутрішніх справ України. Тоді Геращенко заявив, що якась людина на прізвище Карпачов на вулицях міст Сніжне і Торез в Донецькій області встановив камери відеоспостереження. Саме ці пристрої і записали пересування військової техніки. У суді хочуть допитати Антона Геращенка з даного питання і з'ясувати, ким насправді є Карпачов, і хто зробив фотографії техніки, що рухалася містом.

Що стосується міністра МВС, то в липні 2014 року Арсен Аваков заявляв, що, «секретні підрозділи спостереження МВС 18 липня 2014 року в 04.50 спостерігали транспортування ракетної установки у напрямку до російського кордону ...» Геращенко і Авакова викличуть до суду у справі про катастрофу MH17: що відбувається Адвокати просять допитати Арсена Авакова, щоб уточнити ряд спірних питань. Крім того, захист запросив допит в якості свідка колишнього бойовика «ДНР» Володимира Цемаху.

Популярні зараз

Путін вирішив окупувати не лише Україну: названо ціль президента РФ на Заході

В Україні з 1 квітня збільшать мінімальну пенсію та виплати 65-річним пенсіонерам

Закон про повторний медогляд обмежено придатних чоловіків заблокували

Євро незабаром замінить долар: заява Національного банку України

Нагадаємо, Boeing 777 здійснював рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур. 17 липня 2014 року поблизу міста Торез Донецької області лайнер зазнав аварії. Загинули всі 298 чоловік, які знаходилися на борту. Після загибелі літака міжнародна слідча група винесла однозначний вердикт, що пасажирський літак був збитий ракетою з комплексу «Бук» з території, підконтрольної проросійських бойовиків. У повідомленнях говорилося, що для здійснення провокації ракетний комплекс був доставлений з Курська на територію Донецької області, а потім транспортовано назад.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Навесні 2018 року Нідерланди і Австралія офіційно звинуватили Росію в обстрілі борту MH17. Проте, судовий розгляд вирішили відновити 3 листопада 2020 року.

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді України активно обговорювалося питання про відставку Арсена Авакова. Чим не догодив міністр МВС парламентарям, і як вирішилось проблемне питання?