Газети, оцет і аспірин: як зберегти букет тюльпанів свіжим до двох тижнів

Газети, оцет і аспірин: як зберегти букет тюльпанів свіжим до двох тижнів - today.ua

Букети тюльпанів – одні з найпопулярніших у світі. Особливо полюбились ніжні квіти у жіноче свято – 8 Березня. Весняні рослини дуже стійкі і життєздатні, тому у вазі вони простоять не менше двох тижнів.

Як продовжити життя букету тюльпанів

1. Уникайте перепадів температур. Якщо на вулиці холодно, то не варто принесений букет відразу ж відправляти в вазу з теплою водою. Для початку, під холодною проточною водою обріжте кінчики стеблинок, потім загорніть букет в газету і дайте йому полежати деякий час на холоді.

2. Налийте у вазу відстояну або очищену воду кімнатної температури. Хлор у водопровідній згубно діє на тюльпани, і вони швидко зів'януть.

3. Додайте у вазу 0,5 ч. л. оцту. Злегка підкислена вода сприяє продовженню життя квітів.

4. Щоб очистити воду у вазі від непотрібних домішок, можна додати чверть таблетки активованого вугілля або ацетилсаліцилової кислоти.

5. Щоб букет простояв довше, на ніч його потрібно виносити в прохолодне місце.

Газети, оцет і аспірин: як зберегти букет тюльпанів свіжим до двох тижнів

6. Вдень ставте вазу з тюльпанами подалі від опалювальних приладів, вікон та дверей. Квіти швидко почнуть скидати пелюстки, якщо будуть стояти на протязі.

7. Ваза завжди повинна бути більше ніж до половини наповнена водою, тюльпани «п'ють» багато вологи. Заміну води у вазі слід проводити раз в 2 дні.

8. Як тільки на пелюстках і листках з'являться перші ознаки в'янення, необхідно обприскувати букет з пульверизатора чистою водою кімнатної температури.

До речі, езотерики впевнені, що тюльпани володіють чарівними властивостями. Ці квіти можуть як накликати неприємності, так і зв'язати невидимими нитками закохані серця. Все залежить від кольору бутонів.

ПриватБанк знизив кредитні ставки: нові авто стали доступнішими
ПриватБанк зробив кредити на авто для своїх клієнтів більш доступними. З 22 вересня фінустанова знизила процентну ставку на покупку нового автомобіля ...
Укрпочта, Приватбанк и Ощадбанк будут продавать населению газ: в Нафтогазе готовят нововведение
“Нафтогаз“ планирует продавать газ через отделения “Укрпочты“, ПриватБанка и Ощадбанка. Об этом сообщила директор по взаимодействию с органами государ...
Деякі українці можуть втратити до половини своєї пенсії: ПФУ розповів, хто ці невдахи
В Україні в 2021 році обіцяють тричі підвищувати пенсії. Перше підвищення заплановано з 1 січня, друге - з 1 липня і третє - з 1 грудня. Всі ці етапи ...
Долар раптово подешевшав після тривалого подорожчання: скільки коштує валюта наприкінці тижня
У четвер, 24 вересня, долар вперше за останні півроку впав у ціні. Американська валюта подешевшала на 3 копійки, і на сьогоднішній день долар коштує 2...
“По п'ять тисяч на пенсії“: українців зобов'яжуть погасити борги ПФУ зі своїх зарплат
Дефіцит Пенсійного фонду в 2021 році досягне 203,8 млрд грн. Щоб погасити заборгованість і не залишитися в один прекрасний момент без пенсії, українці...