Може викликати рак: вчені знайшли в деяких продуктах небезпечну речовину

Група вчених з Німецького онкологічного дослідницького центру прийшли до висновку, що деякі види продуктів харчування можуть провокувати розвиток раку товстої кишки.

Може викликати рак: вчені знайшли в деяких продуктах небезпечну речовину - today.ua

Дослідники стверджують, що у коров'ячому молоці та яловичині виявлено речовину BMMF, саме вона є чинником, що запускає патологічні процеси в людському організмі.

Більше того, німецькі вчені з'ясували, що при попаданні BMMF в організм дитини, яка не досягла віку 1 рік, набагато більш стрімко починається розвиток онкології в майбутньому. Експерти пояснили, що у новонароджених дітей ще не працює в належній мірі імунітет, тому він не здатний нівелювати дію небезпечного патогена. Відповідно, коров'яче молоко і вироблені з нього продукти харчування, а також яловичину давати малюкам не можна, вважають дослідники.

Може викликати рак: вчені знайшли в деяких продуктах небезпечну речовину

Дорослим людям необхідно звести вживання молока і яловичини до мінімуму.

Яким чином BMMF запускає процес розвитку пухлини в товстому кишківнику, ученим поки не ясно. Імовірно, даний патоген, за властивостями схожий на хвороботворні віруси і бактерії, що викликає спочатку запалення внутрішніх стінок товстого кишківника. Потім аномалія переходить до другої фази, коли виявляється вплив BMMF на ДНК клітини кишківника, це призводить до їх мутацій і розвитку онкології.

Нагадаємо, раніше західні вчені прийшли до висновку, що чашечка ароматної кави може істотно зміцнити здоров'я людини і продовжити життя. Однак, щоб досягти подібного ефекту, напій необхідно вживати правильно.

ДЖЕРЕЛОreplyua.net