Росіянин, що воював на боці бойовиків “ДНР”, отримав 10 років тюрми

540
Росіянин, що воював на боці бойовиків "ДНР", отримав 10 років тюрми - today.ua

Росіянин, який з березня до жовтня 2014 року воював на боці бойовиків “ДНР”, отримав 10 років тюрми. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Зазначається, що Генпрокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво та підтримувалося державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно громадянина Російської Федерації – учасника терористичної організації “ДНР”.

Він обвинувачувався в участі упродовж березня-жовтня 2014 року у діяльності вказаної терористичної організації шляхом сприяння здійсненню збройного протистояння співробітникам правоохоронних органів та військовослужбовцям ЗСУ, які діяли в межах антитерористичної операції на території Донецької області, а також у незаконному придбанні і носінні вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу, тобто у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Після ретельного дослідження всіх наданих стороною обвинувачення доказів, вироком Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 10.05.2019 (в порядку спеціального судового провадження), вказаного учасника терористичної організації “ДНР” засуджено за сукупністю злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 263 КК України, до 10 років позбавлення волі.

Раніше також повідомлялось, що бойовик “ДНР” загримів за ґрати на три роки.

загрузка...