Росіянка просить Зеленського надати їй українське громадянство

Автор: Оксана Житнюк

Росіянка Олена Іванова звернулася до новообраного президента України Володимира Зеленському з проханням надати їй українське громадянство. Про це вона написала на власному сайті.

Росіянка просить Зеленського надати їй українське громадянство - today.ua

"Це - моя заява на слова Володимира Зеленського. Я хочу, щоб він показав на ділі, що дійсно надасть мені, громадянці Росії, яка втекла від "авторитарного і корумпованого режиму", українське громадянство", - йдеться у зверненні.

Іванова розповіла, що 12 років тому вона "втекла з Росії до Києва, де зустріла свою долю. Але була змушена тікати від РФ і далі - і перетнула півсвіту на парусній яхті, щоб бути з коханою людиною".

"Громадянство в цій країні дасть мені землю, де я і моя кохана людина зможемо бути разом, дасть мені безпеку і дасть мені те, чого у мене не було всі ці 12 років, - улюблених людей, країну і культуру. Україна, дозволь нам з Мег повернутися з моря і прийти додому", - написала Олена.

Популярні зараз

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

В Україні у водіїв тепер частіше будуть перевіряти “автоцивілку“

В Україні розпочався продаж нової Skoda Octavia

У листі до редакції українського видання дівчина зазначила, що після 12 років вона, як і раніше, залишається громадянкою тільки РФ - країни, від якої вона бігла. За її словами, їй і її партнерці не було надано громадянство ні в якій іншій державі, і вони продовжують "виживати між морем і землею, мандруючи від однієї країни до іншої, щоб бути разом".

"Пропозиція президента України Володимира Зеленського про надання росіянам українського громадянства може виявитися для мене останньою надією і можливістю знайти країну, яка стала б мені домом", - написала Іванова.

Відомо, що дівчина народилася в місті Іваново. Вона приховувала свою сексуальну орієнтацію, "щоб не наразити на небезпеку нормальний перебіг свого життя і не стати ізгоєм". Але одного разу Олена познайомилася по інтернету з канадкою Мег, закохалася в неї і вирішила втекти від батьків. У 2006 році Олена відправилася до Києва, де зустрілася з Мег, звідти - в Одесу, потім до Туреччини, а потім - на яхті через Атлантичний і Тихий океани дівчата протягом десяти місяців пливли в Канаду.

Раніше відповідаючи на заяви президента РФ Володимира Путіна про ідею надавати громадянство Росії в спрощеному порядку всім бажаючим громадянам України, Володимир Зеленський заявив, що Україна буде "надавати українське громадянство представникам всіх народів, які страждають від авторитарних і корумпованих режимів. В першу чергу - росіянам, які сьогодні страждають чи не найбільше".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Росіянка просить Зеленського надати їй українське громадянство

Нагадаємо, раніше Росія спростила процедуру видачі паспортів жителям “ЛНР” і “ДНР”.