“Різанини не буде“: Зеленський звернувся до Путіна з питання Донбасу

Володимир Зеленський зробив ще одну важливу заяву після "нормандської зустрічі" в Парижі. В ефірі програми "Право на владу" український президент розповів, що під час зустрічі з Путіним сказав йому, що "Україна є вільною і демократичною країною, тому ніякої різанини на Донбасі бути не може". Така відповідь прозвучала на висловлювання російського президента про "нову Сребреницю".

“Різанини не буде“: Зеленський звернувся до Путіна з питання Донбасу  - today.ua

Повернувшись із саміту, Путін у свою чергу заявив, що відсутність амністії угруповань бойовиків "ДНР" і "ЛНР" і відновлення українського контролю над кордоном нібито можуть спровокувати масові вбивства жителів окупованого Донбасу, аналогічно до вбивств боснійських мусульман у Сребрениці 24,5 роки тому, які вчинили сербські збройні формування. Як відомо, Росія під час війни в колишній Югославії підтримувала Сербію та режим Слободана Мілошевича. Це був найжахливіший епізод Боснійської війни. В результаті масової різанини в липні 1995 року боснійські серби вбили 7-8 тис. боснійських мусульман. Головним винуватцем різанини був визнаний командувач армією РС генерал Ратко Младич.

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що ніякої різанини на території Донбасу не повториться.

"Я не знаю, кого ви представляєте на моєму місці, але я - інша людина. Я не знаю, з ким ви говорили про такі питання і який маєте досвід в інших країнах. Але ми - інша країна ми - інша влада, і для нас найголовніше - це людське життя. Ми пояснили, що інші люди, зовсім інші, вільні, демократичні. Ми розуміємо, що там живуть українці. І ми з повагою ставимося до громадян України, я саме так і сказав панові Путіну", - підкреслив Зеленський в ефірі українського телебачення.

https://youtu.be/C7qJ12OzLMM

Раніше повідомлялося, що в ефірі програми "Право на владу" Володимир Зеленський прокоментував своє рукостискання з президентом країни-агресора Володимиром Путіним. За словами Зеленського, він готовий повторити це ще і 10, і 100 разів, якщо до складу України повернуться тимчасово окуповані території Донбасу і Криму.

ДЖЕРЕЛОukranews.com