Рейтинг країн за рівнем життя: Україна опинилась в останній десятці

У рейтингу країн світу за рівнем життя Україна посіла 62-е місце з 71. Про це свідчать результати дослідження сервісу Numbeo.

Рейтинг країн за рівнем життя: Україна опинилась в останній десятці - today.ua

Зазначається, що таким чином Україна опустилася на п'ять позицій.

Також повідомляється, що в цьому рейтингу Україна опинилася нижче всіх сусідніх країн. Так, Білорусь розташувалася на 37-му місці, Польща – на 35-му, а Росія – на 59-му.

Перші три позиції посіли Данія, Швейцарія та Фінляндія. На останньому місці в рейтингу - Єгипет.

Сервіс Numbeo оцінював країни за кількома показниками: за рівнем безпеки на вулиці, купівельною спроможностю громадян, вартістю житла, рівнями медицини і екологічного стану в країні.

Numbeo - це запущена у 2009 році глобальна база даних про споживчі ціни, передбачуваний рівень злочинності, якість медичного обслуговування, а також інші статистичні дані.

Нагадаємо, Лукашенко став найпопулярнішим закордонним політиком серед українців. Зокрема 13,44% українців вважають, що майбутній президент України повинен брати приклад з нинішнього глави РБ Олександра Лукашенка. Політичний стиль канцлера ФРН Ангели Меркель імпонує 9,83% опитаних громадян. На третьому місці за популярністю – лідер Литви Даля Грібаускайте, а на останньому - прем’єр Угорщини Віктор Орбан.