“Тут я народилася, росла...“: Софія Ротару в день свого 75-річчя показала, куди переїхала під час війни

Українська співачка Софія Ротару 7 серпня відзначає день народження. У легендарної артистки сьогодні ювілей – 75 років. Незважаючи на війну, вона приїхала цього дня із США до України, щоб відвідати рідні місця.

“Тут я народилася, росла...“: Софія Ротару в день свого 75-річчя показала, куди переїхала під час війни - today.ua

На честь свята на своїй сторінці в Instagram Ротару опублікувала фото зі своєї батьківщини – села Маршинці Чернівецької області. Саме тут артистка народилася та виросла.

"Приїхала в місце сили! Тут я народилася, росла, пішла до школи. Тут я почала співати. Рідні Маршинці нагадали мені, як важливо не втратити почуття причетності до своєї Землі, відчувати зв'язок із тими, хто дав тобі життя, виховав та підтримував у твоїх починаннях", – написала Софія Михайлівна.

“Тут я народилася, росла...“: Софія Ротару в день свого 75-річчя показала, куди переїхала під час війни Ротару позує на знімку у стильному жовто-блакитному образі. На ній - лимонна сукня з довгим рукавом, білі кросівки, а з колін спадає жовто-блакитна шовкова хустка. Іменинниця виглядає свіжо та молодо.

Зірка звернулася до своїх шанувальників та повідомила, що сьогодні окрім її ювілею, День гуманітарної ініціативи. Софія Михайлівна із перших днів війни підтримує українських громадян, які втратили близьких на фронті.

"Дещо незвичайна для мене роль, я не звикла допомагати "на публіку", ще складніше мені просити про допомогу. Але саме цього дня, разом із вашими теплими привітаннями та словами підтримки, якими ви оточуєте мене вже багато років, хочу звернутися з проханням". підтримати тих, кому зараз важко, хто справді потребує нашої допомоги.Сьогодні не час святкувати ювілей, сьогодні я молюся, щоб, як завжди, через кілька тижнів після мого дня народження, ми святкували День Незалежності України, щоб якнайшвидше замість повітряних тривог у кожному будинку, у кожній родині, у кожному місті нашої прекрасної України звучали пісні про кохання та мир!", - написала Софія Ротару на своїй сторінці в Instagram.

Раніше повідомлялося, що Софія Ротару планує переїхати до Європи та підшукує нерухомість в Італії чи Болгарії.