Путінський олігарх Павло Фукс цинічно грабує Україну: Зеленського закликали довести свою політичну зрілість

Путінський олігарх Павло Фукс цинічно грабує Україну: Зеленського закликали довести свою політичну зрілість - today.ua
Loading...

Путінський олігарх Павло Фукс продовжує цинічно обкрадати Україну. До президента України Володимира Зеленського звернулися із закликом довести свою політичну зрілість і незаангажованість і зупинити грабування українців бізнесменом Фуксом. Одна з найбільш цинічних афер Павла Фукса – це грабіж київського метрополітену, який в результаті злочинних дій “бізнесмена” може просто зупинитися.

За рік метро столиці провозить 498,5 млн. пасажирів (враховується кількість поїздок). І з кожної такої поїздки в кишеню російського олігарха потрапляє 2 гривні.

Виявляється, компанія Фукса видала метро в лізинг вагони, які і без того продавали з націнкою 100%. Через кілька років зажадала від комунального підприємства 365,9 млн грн за сам товар, а крім цього – відсотки, “інфляційні витрати”, пеню. В результаті набралося близько 1,9 млрд грн.

Нагадаємо, Павло Фукс народився в Україні і ніколи не відмовлявся від українського громадянства.

"Родом з України. Я народився і виріс в Харкові. Так вийшло, що потім довелося переїхати працювати в іншу країну, але наші коріння тут. Тому ми беремо участь в житті України", — заявив Павло Фукс.

Відповідаючи на питання про громадянство РФ і України Фукс сказав:

"Так. Так як я довгий час працював у Росії, я отримав російський паспорт. Раніше це не було бар’єром. Як я вже говорив, я народився в Україні і ніколи не відмовлявся від українського громадянства", — повідомив бізнесмен.

Важливо знати: з київського метро назавжди зникнуть жетони. Останній день користування жетонами в київському метро — 31 жовтня 2019 року.

Деякі кияни не дуже зрозуміли, навіщо повністю скасовувати жетони як засіб одноразової сплати за проїзд, не даючи альтернативи гостям столиці чи людям, які користуються підземкою лише час від часу.

Нагадаємо, в Києві нові станції метро “Мостицька” і “Проспект Правди” в мікрорайоні Виноградар будуть відкриті в грудні 2021 року.

“Попередьте всіх”: абонентів “Київстар” атакують шахраї
Абоненти Київстару, одного з найпопулярніших мобільних операторів в Україні, повідомляють про часті випадки телефонного шахрайства. Зокрема, своєю історією на сторінці в соцмережі поділився користувач Вадим...
Хвора на рак Алла Мазур вперше з’явилася на телеекрані після курсу хіміотерапії: як виглядає популярна ведуча
Алла Мазур, яка зараз активно бореться з онкозахворюванням, з’явилася на своєму робочому місці – в ефірі телепрограми “ТСН Тиждень”. Про те, що у ведучої каналу...
Каменських і Потап зробили сенсаційне зізнання на “Голосі Країни”
Потап і Настя Каменських, які не тільки подружжя, а тепер ще й обоє тренери “Голосу”, незабаром можуть стати батьками. У цьому зізнався сам Потап під...
Астрологи назвали, які знаки Зодіаку найчастіше помиляються
Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку роблять багато помилок, самі собі псують часто життя, а часом навіть репутацію. Як повідомляється, знаки Зодіаку Овни по натурі запальні...
Помер засновник легендарного рок-гурту “Ляпіс Трубєцкой” Руслан Владико
Гурт “Ляпіс Трубєцкой”, що розпався у 2014 році, тепер уже не відродити, навіть гіпотетично. Пішов із життя один з його батьків-засновників Руслан Владико. Білоруський гурт...