ПриватБанк запустив безкоштовні перекази для заробітчан

ПриватБанк запустив безкоштовні грошові перекази в Україну з Польщі завдяки онлайн-сервісу PayUkraine і MasterCard. Послуга буде доступна протягом найближчих трьох місяців. Про це повідомили в прес-службі банку.

ПриватБанк запустив безкоштовні перекази для заробітчан - today.ua

З 10 травня по 10 серпня українські заробітчани і туристи можуть переказувати кошти на картку ПриватБанку без комісій. Переказати гроші можна через сайт PayUkraine, або через мобільний додаток сервісу. Нові клієнти, які раніше не переводили кошти через сервіс, можуть скористатися промокодом PayUkraine. Крім того, серед нових клієнтів, які здійснять переклад до кінця акції, буде розігруватися смартфон Huawei і багато інших подарунків.

В 2018 році за допомогою офіційних каналів трудові мігранти перевели в Україну $5,67 млрд. На ПриватБанк припало 45% переказів від загального обсягу відправлених заробітчанами коштів.

За даними ПриватБанку, найбільше коштів, 16% від загального обсягу надходжень трудових мігрантів, прийшло в Україну із США. На другому місці за обсягом валютних надходжень стала Великобританія (8%), на третьому місці Ізраїль (6%). Крім того, надходження від заробітчан приходили з Німеччини (5%), РФ (5%), Італії (5%), Польщі (4%), ОАЕ (2,7%), Туреччини (2,5%) і Кіпру (2%).

Нагадуємо, що до кінця літа ПриватБанк планує запустити оновлену версію мобільного банкінгу Приват24.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк став найприбутковішим українським банком в першому кварталі 2019 року. За даними НБУ, банк у січні-березні отримав 7,612 млрд гривень чистого прибутку.