ПриватБанк анонсував зміни у роботі Приват24

ПриватБанк планує запустити оновлену версію мобільного банкінгу Приват24 вже до кінця літа цього року. Новий сервіс більше не працюватиме на цифровому ядрі Corezoid, розробленому ще до націоналізації ПриватБанку, а отримає абсолютно нове програмне забезпечення. Про це повідомило керівництво фінустанови.

ПриватБанк анонсував зміни у роботі Приват24 - today.ua

Як зазначається, права на платформу Corezoid належать екс-керівнику центру електронного бізнесу ПриватБанку Олександру Витязю, якому до націоналізації банку належало 0,17% статутного капіталу.

На сьогоднішній день Витязь керує компанією Middleware Inc. (яка і є розробником Corezoid) і судиться з Мінфіном за повернення своїх акцій (які до націоналізації оцінювалися до 5 млн. доларів). Він не раз заявляв, що з серпня 2018 року Corezoid використовується ПриватБанком піратським чином.

Глава напряму електронного бізнесу ПриватБанку Сергій Харитич зазначив, що на сьогоднішній день банк повністю відмовився від платформи Corezoid.

"У нас закінчився контракт. У Corezoid є переваги, але у нього багато недоліків", - пояснив Харитич.

За словами прес-секретаря банку, робота над запуском нової версії мобільного Privat24 проходить у три етапи. Перший – це закрите бета-тестування нової програми, і він вже триває. Другий етап починається в травні – це відкрите бета-тестування, яке проведуть за участю клієнтів. Після всього цього в кінці літа буде третій етап – повний перехід на нову систему.

Керівництво банку пообіцяло, що користувачів попереджатимуть про глобальні технічні роботи, аби уникнути можливих збоїв у системі.

Today.ua повідомляв, що ПриватБанк став найприбутковішим українським банком у першому кварталі 2019 року. За даними НБУ, фінустанова у січні-березні отримала 7,612 млрд гривень чистого прибутку.