Приватбанк розповів, скільки українці купили валюти в Приват24 за перший день

281
Приватбанк розповів, скільки українці купили валюти в Приват24 за перший день - today.ua

Приватбанк одним із перших запустив послугу обміну валют онлайн. За перший день через додаток Приват24 клієнти купили понад 240 тисяч доларів та понад 55 тисяч євро. Про це повідомили у прес-службі Приватбанку.

«За ніч до 9:00 ранку клієнти встигли спробувати продаж валюти 1500 разів на суму близько 170 тисяч доларів. Понеслося! Ура! », – написав один із засновників мобільного банкінгу Приват24 Олег Гороховський у Facebook.

Як зазначається, у пікові години система проводила 20 операцій на секунду.

Скористатися новою послугою обміну українці можуть через інтернет-банк Приват24, мобільний додаток Приват24 та сервіс обміну валют у терміналах самообслуговування.

Сервіс онлайн-обміну дозволяє миттєво купувати та продавати долари та євро для зарахування на валютні картки або депозити з банківських карток у гривні (у межах встановленого НБУ ліміту до 150 тис. грн на добу). Якщо в клієнта немає валютної картки, її можна оформити безкоштовно через додаток Приват24.

Також за новими правилами валютного регулювання, для інвестицій в зарубіжні активи, придбання нерухомості за кордоном або поповнення зарубіжного банківського рахунку українцям більше не треба оформляти індивідуальні електронної ліцензії. Для таких операцій в межах 50 000 євро на рік у Приватбанку діють е-ліміти операцій.

Продаж валюти онлайн запустили і в Monobank. Там за добу продали своїм клієнтам 380 тисяч доларів та 74,27 тисячі євро, що більше за результати Приватбанк.

Нагадаємо, 7 лютого набув чинності закон України про валюту та валютні операції, який вводить новий режим валютного регулювання.

Today.ua повідомляв, що з 1 січня 2019 року українці можуть купувати та продавати валюту через платіжні термінали і спеціальні банкомати.

загрузка...