”ПриватБанк” розпочав продаж квитків на автобуси зі знижкою

273
"ПриватБанк" розпочав продаж квитків на автобуси зі знижкою - today.ua

Державний “ПриватБанк” запустив в Україні продаж автобусних квитків зі знижкою 10% при покупці через додаток Приват24 та оплаті з допомогою картки Mastercard. Акція діятиме до кінця червня. Про це повідомляє прес-служба фінансової установи.

Наголошується, що для того, аби отримати гарантоване десятивідсоткове повернення від вартості проїзних квитків, потрібно зареєструватися на сайті кешбеку.

Автобусні каси в мобільному додатку Приват24 працюють в розділі “Транспорт”. Квитковий сервіс Приватбанку дає можливість купувати автобусні квитки більшості провідних перевізників України.

Як повідомили у фінустанові, за останній рік кількість пасажирів, які воліють купувати квитки на автобус через інтернет або мобільний банк, збільшилася вдвічі, до 36 тисяч осіб.

Відзначається, що з квітня 2017 року, коли ПриватБанк вперше запустив “автобусну касу” в Приват24, квитки онлайн уже купили понад 220 тисяч осіб.

Нагадаємо, раніше “ПриватБанк” повідомив своїм клієнтам важливу інформацію про заходи безпеки при використанні сервісів фінансової установи, включаючи Приват24.

Крім того, “ПриватБанк” анонсував запуск оновленої версії мобільного банкінгу Приват24 вже до кінця літа цього року.

загрузка...