”ПриватБанк” пояснив, як збільшити шанси на отримання ліміту кредитних коштів

"ПриватБанк" пояснив, як збільшити шанси на отримання ліміту кредитних коштів - today.ua
Loading...

Державний банк “ПриватБанк” потрапив в неприємну ситуацію через відгук клієнта про зміни щодо надання кредитного ліміту на банківській карті. Негативний відлик на роботу фінансової установи було залишено в рубриці “Відгуки” профільного сайту Мінфін.

“Приват — ви там, у паніці всі?! Ви змінюєте ліміт кожен день протягом 4 днів. 0 грн., то 5000 грн., то 12000 грн., то знову 0 грн. Як це розуміти?”, – запитує обурений клієнт, який зазначив, що через це припиняє користуватися картою.

Клієнт ПриватБанку висловив невдоволення, що в самий невідповідний момент банк може обнулити кредитний ліміт.

“І це після кількох років користування кредитною карткою і не виходячи на прострочення. Дивно!”, – заявив споживач банківських послуг.

У свою чергу, служба підтримки банку “ПриватБанку” пояснила, як можна збільшити шанси на отримання бажаного ліміту кредитних коштів.

“Значною перевагою буде наявність депозиту. Не варто забувати і те, що банк звертає увагу і на те, як часто клієнт використовує карту, тобто чим частіше ви проводите оплати, тим більше ймовірність схвалення ліміту”, – відзначили в “ПриватБанку”.

Крім того, збільшити кредит може допомогти довідка про доходи, документи на майно, закордонний паспорт за наявності віз за останній рік або декларація про доходи ФОП.

“Ці документи не є обов’язковими, однак вони збільшать ваші шанси на встановлення бажаного ліміту на карті”, – порадили в службі підтримки “ПриватБанку”.

В коментарях відзначили, що зараз в даному банку подібна практика стала масовим явищем, навіть при наявності у клієнтів депозитів як у національній, так і в закордонній валюті.

Нагадаємо, “ПриватБанк” покарали за нарахування подвійних відсотків за кредитом.

Гороскоп на 28 січня від Павла Глоби: Раки можуть бути кофліктні, а Леви будуть налаштовані на флірт
Гороскоп на вівторок, 28 січня 2020 року, обіцяє досить яскравий і насичений день для всіх знаків Зодіаку. У цей день на багатьох чекають зміни, а...
Фріске не схвалила би: стало відомо, на що витратить гроші Жанни її колишній чоловік
Жанна Фріске, яка померла в 2015 році, залишила своєму синові Платону деякі заощадження. Він повинен одержати цей спадок, коли йому виповниться 18 років. Однак до...
Валюха зі “Сватів” шокувала глядачів “новою” зовнішністю: три підборіддя і зморшки
https://donday.ru/tri-podborodka-i-mnogo-morschin-kak-seychas-vyglyadit-zvezda-seriala-svaty-tatyana-kravchenko.htmlСеріал “Свати”, зйомки якого розтяглися у часі на невизначений термін, мабуть, змушений буде змінити не одного актора, поки робота над фільмом буде закінчена. Всі такі...
Пугачова приголомшила непристойною порадою жінок похилого віку: “Рекомендую усім дамам 70+ “
Алла Пугачова, схоже, зовсім не сумує без свого чоловіка Максима Галкіна, який подався на заробітки в Австралію та Нову Зеландію. Примадонна весело проводить час у...
Шахраї: Київстар терміново звернувся до українців
Київстар, один з найпопулярніших мобільних операторів в Україні, застеріг своїх абонентів від телефонного шахрайства, випадки якого останнім часом стали особливо частими в Україні. Так, в...