ПриватБанк зробив обнадійливу заяву

2054
ПриватБанк зробив обнадійливу заяву - today.ua
Фото:Delo.ua

ПриватБанк продовжує підтримувати малий і середній бізнес в Україні, тому одним із пріоритетних завдань банку на 2019 рік стане зниження ставок кредитування для підприємців.

Як повідомив керівник напрямку обслуговування малого та середнього бізнесу Приватбанку Сергій Клюєв, вже з 1 лютого підприємці можуть розраховувати на приємний бонус: починаючи з 7-го місяця користування кредитом, процентна ставка складає 1,6% в місяць від початкової суми кредиту (у перші 6 місяців ставка становить 1,8%).

На програму фінансування українського підприємництва ПриватБанк готовий направити не менше 8 млрд грн. За підсумками 2018 року, обсяг кредитування банком малого і середнього бізнесу перевищив 6 млрд грн, а «Країна успішного бізнесу» залишається найбільш популярною в країні програмою підтримки підприємців. Крім того, за минулий рік портфель кредитів фізособам істотно виріс – на 8,1 млрд грн ( 26%). Таким чином, ПриватБанк залишається основним кредитором населення України.

Послугами Приватбанку на даний час користуються 57,4% українських юридичних осіб та 72,9% приватних підприємців.

Ще одним пріоритетним напрямком роботи на цей рік в Приватбанку називають розроблення спеціалізованих програм лізингу для малого бізнесу.

Раніше ПриватБанк пояснив українцям, як дізнатися розмір майбутньої пенсії за допомогою онлайн-банкінгу Приват24.

Today.ua повідомляв, що в перший день впровадження послуги обміну валют онлайн клієнти Приватбанку купили понад 240 тисяч доларів і понад 55 тисяч євро.

загрузка...