ПриватБанк повідомив клієнтам важливу інформацію

1142
ПриватБанк повідомив клієнтам важливу інформацію - today.ua

ПриватБанк повідомив своїм клієнтам, скільки валюти було придбано через додаток Приват24 у перший день впровадження послуги обміну валют онлайн.

Дана послуга запрацювала у ПриватБанку в четвер, 7 лютого. За цей день клієнти банку купили понад 240 тисяч доларів та понад 55 тисяч євро. У пікові години система проводила 20 операцій на секунду.

Як повідомили у прес-службі ПриватБанку, скористатися новою послугою обміну валют українці можуть через інтернет-банк Приват24, мобільний додаток Приват24 та сервіс обміну валют у терміналах самообслуговування.

Сервіс онлайн-обміну дозволяє миттєво купувати та продавати долари та євро для зарахування на валютні картки або депозити з банківських карток у гривні (у межах встановленого НБУ ліміту до 150 тис. грн на добу). Якщо у клієнта ПриватБанку немає валютної картки, її можна оформити безкоштовно через додаток Приват24.

Крім того, за допомогою онлайн-банкінгу Приват24 українці відтепер зможуть розрахувати розмір майбутньої пенсії. Для обчислення точної цифри необхідно отримати ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП). Це можна зробити у відділенні Пенсійного фонду України.

Нагадаємо, ПриватБанк попередив українців, що у разі переказу клієнтом грошей не на той номер карти, банк гроші вже не поверне. Тому, громадян попереджають бути особливо уважними при відправленні коштів з карти на карту.

Today.ua повідомляв, що 7 лютого набув чинності закон України про валюту та валютні операції, який вводить новий режим валютного регулювання.

загрузка...