ПриватБанк буде фінансувати туризм в Україні

995
ПриватБанк буде фінансувати туризм в Україні - today.ua

ПриватБанк відкрив новий сезон програми пільгового фінансування туристичного бізнесу ТурКУБ для підприємців, які ведуть бізнес на узбережжі морів. В рамках цього проекту ПриватБанк адаптував систему кредитування під специфіку даного виду бізнесу. Про це повідомив керівник напрямку “Малий і середній бізнес” ПриватБанку Сергій Клюєв.

“Ми запровадили спеціальні проекти фінансування для розвитку перспективних для України галузей економіки, орієнтуючись на розвиток саме малого та середнього бізнесу, – говорить Сергій Клюєв. – Умови програми “ТурКУБ” розроблені з урахуванням вимог і специфіки роботи сектору сезонного туризму і максимально наближені до реального таймлайну роботи такого бізнесу”, – розповів керівник напрямку.

За його словами, сума фінансування банком сезонних турпідприємств, готелів, ресторанів чи кафе може сягати 1 млн грн, а ставка за користування кредитом складе 1,8% в місяць від початкового розміру позики (у тому числі в разі дострокового погашення кредиту).

Для підготовки до літнього сезону клієнти ПриватБанку, що мають бізнес у населених пунктах на узбережжі морів, зможуть отримати кредит до кінця червня з обов’язковим погашенням “тіла” кредиту в липні – вересні і щомісячним погашенням відсотків. Для отримання кредиту клієнту необхідно заповнити спеціальну форму на сайті, і чекати, коли з ним зв’яжеться представник банку.

Раніше повідомлялося, що клієнти Приватбанку скаржаться на самовільне зняття грошових коштів з їх особистих рахунків. Крім того, шахраї від імені ПриватБанку розсилають українцям повідомлення з пропозицією взяти участь у розіграшах, тим самим залучаючи їх до фінансової афери.

загрузка...