“Прикро“: у Грузії прокоментували повернення українського громадянства Саакашвілі

Віце-спікер парламенту Грузії Гія Вольський зазначив, що колишній президент країни Міхеїл Саакашвілі є авантюристом і брехуном. Про це повідомляють грузинські ЗМІ.

“Прикро“: у Грузії прокоментували повернення українського громадянства Саакашвілі - today.ua

Гія Вольський утримався від оцінки рішень українського президента Володимира Зеленського, оскільки Україні і Грузії, за його словами, належить разом прийняти багато важливих і серйозних кроків.

У той же час віце-спікер висловив свою власну думку, що Міхеїл Саакашвілі є авантюристом, оскільки коли був президентом Грузії, проігнорував всі рекомендації західних партнерів.

Крім того, зазначив він, Саакашвілі бреше на кожному кроці з усіх питань.

"Виходячи з цього, для України залучення його в певну діяльність буде не правильним і принесе шкоду", - зазначив Гія Вольський.

Він заявив, що рішення Володимира Зеленського по поверненню громадянства Саакашвілі прикро, однак грузино-українські стосунки набагато важливіші і масштабніші.

Як раніше повідомляв Today.ua, Міхеїл Саакашвілі подав до АП офіційний лист з проханням повернути йому українське громадянство, якого був позбавлений в липні 2017 року указом п’ятого президента Петра Порошенка.

Вчора президент Володимир Зеленський скасував рішення Порошенка про позбавлення Саакашвілі громадянства.

Раніше Міхеїл Саакашвілі повідомляв, що має намір повернутися в Україну найближчим часом і розраховує на відновлення українського громадянства, оскільки Володимир Зеленський нібито запросив повернутися в країну усіх українців, які готові будувати нову державу.