“Прослушка“ Зеленського: в СБУ пред'явили претензії МВС

У Службі безпеки України (СБУ) відповіли на заяву міністра МВС Арсена Авакова про прослуховування офісу кандидата на пост президента України Володимира Зеленського і пред'явили претензії Міністерству внутрішніх справ з приводу того, що в результаті оприлюднення секретної інформації була зірвана спецоперація щодо особи, яка підозрюється в держзраді.

“Прослушка“ Зеленського: в СБУ пред'явили претензії МВС - today.ua
Фото: unian.net

- У рамках наданих повноважень і в установленому законами порядку я готовий надати керівництву МВС доступ до матеріалів цієї справи, - заявив голова СБУ Василь Грицак. - Це дасть їм можливість особисто переконатися в тому, що матеріали стосуються виключно документування факту державної зради конкретного громадянина України і не мають ніякого відношення ні до Зеленського, ні до будь-якого іншого політичного діяча.

Грицак закликав керівництво МВС вибачитися перед співробітниками СБУ та громадськістю.

"Служба безпеки України офіційно заявляє: повідомлення з боку керівництва МВС та наближених до нього окремих народних депутатів про причетність СБУ до прослуховування кандидата в президенти Володимира Зеленського є свідомим поширенням неправдивої інформації для дискредитації української спецслужби", - повідомили в прес-центрі СБУ.

В СБУ стверджують, що в МВС знали про спецоперацію, яка проводилася "щодо особи, яка обґрунтовано підозрюється контррозвідкою Служби безпеки України в державній зраді".

"Керівництво МВС свідомо оприлюднило відео і фото спецтехніки, розкрило форми і методи роботи співробітників СБУ, чим навмисно допустило витік інформації з обмеженим доступом, завдало шкоди національним інтересам держави", - вважають в СБУ.

За даним фактом Державним бюро розслідувань вже розпочато кримінальне провадження.

Нагадаємо, СБУ проводила обшуки у журналіста Володимира Скачка, якого вважають одним з головних авторів, які готували інформаційні матеріали на замовлення російських пропагандистських медіа.

ДЖЕРЕЛОunian.ua