Прокуратура затримала на відкатах керівника Держслужби зайнятості

116
Прокуратура затримала на відкатах керівника Держслужби зайнятості - today.ua
Валерій Ярошенко. Фото: facebook/valerii.iaroshenko.7

У п’ятницю, 17 травня, правоохоронцями був затриманий в.о. голови Державної служби зайнятості разом зі співучасниками під час передачі частини неправомірної вигоди в сумі 480 тис гривень . Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Високопосадовець організував злочинну групу, яка вимагала сплати відсотків суб’єктами підприємницької діяльності від суми договору за проведення робіт з будівництва об’єктів соціальної інфраструктури в регіональних підрозділах Державної служби зайнятості.

Мова йде про три договори підряду на загальну суму 30 млн гривень.

Зловмисників викрили під час одержання коштів від директора приватного підприємства за виконання будівельних робіт в Житомирському центрі зайнятості.

Встановлено, що протягом січня – травня 2019 року підозрювані під контролем правоохоронних органів одержали від підприємця 800 тис гривень за нібито подальше виконання договірних зобов’язань з оплати будівельних робіт.

Подібні факти також задокументовано в інших регіонах України.

На даний час у 28 місцях проводяться одночасні обшуки.

Трьом затриманим готується повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу.

Зазначимо, генеральний прокурор Юрій Луценко у Фейсбуці повідомив, що правоохоронці затримали виконувача обов’язків Голови Центрального апарату служби зайнятості Валерія Ярошенка.

Валерій Ярошенко з 2008 по 2010 роки був першим заступником Голови правління Пенсійного Фонду, а з 2014 по 2016 роки працював заступником Міністра соціальної політики. Має почесне звання “Заслужений працівник соціальної сфери України” та нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, й орденом ”За заслуги” III ступеня.

Нагадаємо, що у Києві затримали старшого групи прокурорів Генеральної прокуратури України, який вимагав хабар у розмірі 20 тисяч доларів.

загрузка...