ПриватБанк повідомив важливу інформацію

132
ПриватБанк повідомив важливу інформацію - today.ua

ПриватБанк повідомив про те, що в березні запускає новий безкоштовний освітній і мотиваційний проект “Бізнес-інкубатор” для підприємців. Про це в неділю, 3 березня, повідомив керівник напрямку МСБ ПриватБанку Сергій Клюєв.

“ПриватБанк обслуговує майже 70% всіх українських підприємців, і ми продовжуємо підтримувати малий бізнес не тільки сучасними і якісними банківськими послугами, програмами фінансування бізнесу, а й корисними інформаційними сервісами та мотиваційними програмами. У цьому році ми плануємо розширити географію міст і провести семінари для підприємців в тих регіонах, де ще не були. у минулому році ми провели 28 бізнес-івентів і навчили близько 6000 підприємців”, – заявив Сергій Клюєв.

Проект “Бізнес-Інкубатор” – це освітня платформа ПриватБанку для підприємців в рамках національної програми “КУБ” (Країна успішного бізнесу). Головною місією даного проекту – створити екосистему навчання і підтримки бізнесу, а також збільшити кількість успішних підприємців.

У ПриватБанку відзначають, що кожен представник бізнесу може стати її учасником і отримати безкоштовно знання даного проекту.

Проект “Бізнес-інкубатор” починається 4 березня. У ньому візьмуть участь Давид Браун, CEO Weblium і перший заступник міністра економічного розвитку України Максим Нефедов.

Нагадаємо, в Шевченківському районі Запоріжжя в ніч на 1 березня невідомі підірвали банкомат ПриватБанку. Як стало відомо, підривникам не вдалося заволодіти грошима з пристрою – була пошкоджена тільки його фасадна частина. ПриватБанк оголосив про винагороду в сумі 50 тисяч гривень за інформацію, яка допоможе встановити і затримати зловмисників.

загрузка...