Прем'єр Шмигаль обіцяє українцям неймовірну середню зарплату - “на рівні 15 тисяч“

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обіцяє українцям "захмарні" зарплати, причому не колись, а вже найближчим майбутнім, у 2022 році. Своїми планами очільник уряду поділився у Facebook. Для цього є всі передумови, переконаний керманич української економіки.

Прем'єр Шмигаль обіцяє українцям неймовірну середню зарплату - “на рівні 15 тисяч“ - today.ua

Так, підсумки червня засвідчили: вітчизняна економіка після кризи вийшла на висхідну пряму. Середня червнева зарплата по державі склала 11,6 тисячі гривень. Це – вище, ніж українці отримували до кризи, і це  свідчить, що люди повертаються на роботу після карантину та економіка потроху відновлюється. Однак така зарплата – не межа, а лише етап на висхідному шляху зростання народного добробуту, переконаний прем‘єр.

Прем'єр Шмигаль обіцяє українцям неймовірну середню зарплату - “на рівні 15 тисяч“

Причому ці заробітки будуть підкріплені реальними досягненнями економіки. Зокрема, держава намагається створити сприятливий економічний клімат для фермерства.

"Вже понад 5 млрд доступних кредитів видано за програмою «5-7-9%» і ще більше ніж 300 млн грн компенсовано нашим фермерам, аби вони також могли отримати дешевий ресурс для розвитку власної справи", - пише прем'єр.

Можна також обережно спрогнозувати стійке зростання промисловості. Зокрема в липні вона дала приріст на 1,4% проти червня. Звісно, за загальними цифрами промисловість поступається минулорічним показникам, але ж торік і коронакризи не було. Однак останні три місяці в промисловості спостерігається зростання, а отже, вже можна говорити  не про випадковість, а про тенденцію.

Крім того, розпочата владою боротьба з тіньовими схемами і так званими "скрутками" в економіці вже почала приносити результати. За перші 8 місяців року прогнозується зібрати на 49 мільярдів гривень більше, ніж торік за аналогічний період.

Прем'єр Шмигаль обіцяє українцям неймовірну середню зарплату - “на рівні 15 тисяч“

Уряд також продовжує приватизацію збиткових державних підприємств. З одного боку, держава позбувається баласту, з іншого – отримує за це гроші. Водночас прем'єр наголошує, що в Україні затверджено перелік об'єктів, які приватизації не підлягатимуть. Це – стратегічні підприємства, а також підприємства оборонної галузі.

"Серед іншого це Нафтогаз, Укрпошта, Укрзалізниця, Енергоатом та інші. Всі вони залишаться під керівництвом держави. Також не будуть приватизовані понад 100 підприємств оборонного сектору", - запевняє очільник уряду.

Водночас, як вирішиться доля ще одного стратегічного підприємства – компанії "Мотор Січ" – невідомо. Адже вона вже давно не державна, але все ще українська. Зараз за володіння цим високотехнологічним підприємством авіапрому змагаються Китай і США. Щоправда, президент Зеленський заявив, що це підприємство має залишитися українським. Але чи вистачить йому снаги відстояти свою позицію, коли високопоставлені іноземці нашіптують йому по телефону свої настирливі поради, хтозна?

Фахівці розповіли, що буде в Україні з ціною на землю
Українські агровиробники не квапляться скуповувати землю. У найближчі роки ринок землі в Україні не буде жвавим, а ціна на землю, якщо і буде рости, т...
Новий податок на землю: українців зобов'яжуть платити за земельні ділянки
Уряд придумав для українців ще один податок на землю. Цим мінімальним податковим зобов'язанням обкладатимуться земельні ділянки дачних і садових коопе...
Помер Григорій Чапкіс: що відомо про хворобу знаменитого хореографа
Український хореограф Григорій Чапкіс, беззмінний суддя багатьох сезонів шоу “Танці з зірками“ помер у неділю, 13 червня, в Київській міській клінічні...
ПриватБанк порадував своїх клієнтів безкоштовним кіно
ПриватБанк повідомив новину своїм клієнтам, яка потішила усіх власників карти Visa. При певних умовах вони отримають необмежений та абсолютно безкошто...
Гороскоп на 14 червня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Дівам радісну звістку, а Терезам - любовні переживання
Гороскоп на понеділок, 14 червня 2021 року обіцяє всім знакам Зодіаку вдалий день для нових знайомств і для налагодження особистих стосунків. У цей де...