Прем'єр Шмигаль обіцяє українцям неймовірну середню зарплату - “на рівні 15 тисяч“

Прем'єр Шмигаль обіцяє українцям неймовірну середню зарплату - “на рівні 15 тисяч“ - today.ua

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обіцяє українцям "захмарні" зарплати, причому не колись, а вже найближчим майбутнім, у 2022 році. Своїми планами очільник уряду поділився у Facebook. Для цього є всі передумови, переконаний керманич української економіки.

Так, підсумки червня засвідчили: вітчизняна економіка після кризи вийшла на висхідну пряму. Середня червнева зарплата по державі склала 11,6 тисячі гривень. Це – вище, ніж українці отримували до кризи, і це  свідчить, що люди повертаються на роботу після карантину та економіка потроху відновлюється. Однак така зарплата – не межа, а лише етап на висхідному шляху зростання народного добробуту, переконаний прем‘єр.

Прем'єр Шмигаль обіцяє українцям неймовірну середню зарплату - “на рівні 15 тисяч“

Причому ці заробітки будуть підкріплені реальними досягненнями економіки. Зокрема, держава намагається створити сприятливий економічний клімат для фермерства.

"Вже понад 5 млрд доступних кредитів видано за програмою «5-7-9%» і ще більше ніж 300 млн грн компенсовано нашим фермерам, аби вони також могли отримати дешевий ресурс для розвитку власної справи", - пише прем'єр.

Можна також обережно спрогнозувати стійке зростання промисловості. Зокрема в липні вона дала приріст на 1,4% проти червня. Звісно, за загальними цифрами промисловість поступається минулорічним показникам, але ж торік і коронакризи не було. Однак останні три місяці в промисловості спостерігається зростання, а отже, вже можна говорити  не про випадковість, а про тенденцію.

Крім того, розпочата владою боротьба з тіньовими схемами і так званими "скрутками" в економіці вже почала приносити результати. За перші 8 місяців року прогнозується зібрати на 49 мільярдів гривень більше, ніж торік за аналогічний період.

Прем'єр Шмигаль обіцяє українцям неймовірну середню зарплату - “на рівні 15 тисяч“

Уряд також продовжує приватизацію збиткових державних підприємств. З одного боку, держава позбувається баласту, з іншого – отримує за це гроші. Водночас прем'єр наголошує, що в Україні затверджено перелік об'єктів, які приватизації не підлягатимуть. Це – стратегічні підприємства, а також підприємства оборонної галузі.

"Серед іншого це Нафтогаз, Укрпошта, Укрзалізниця, Енергоатом та інші. Всі вони залишаться під керівництвом держави. Також не будуть приватизовані понад 100 підприємств оборонного сектору", - запевняє очільник уряду.

Водночас, як вирішиться доля ще одного стратегічного підприємства – компанії "Мотор Січ" – невідомо. Адже вона вже давно не державна, але все ще українська. Зараз за володіння цим високотехнологічним підприємством авіапрому змагаються Китай і США. Щоправда, президент Зеленський заявив, що це підприємство має залишитися українським. Але чи вистачить йому снаги відстояти свою позицію, коли високопоставлені іноземці нашіптують йому по телефону свої настирливі поради, хтозна?

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...