”Повна капітуляція України”: Безсмертний назвав ключову помилку Зеленського

"Повна капітуляція України": Безсмертний назвав ключову помилку Зеленського - today.ua
Loading...

Колишній член української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу в Мінську Роман Безсмертний заявив, що нова влада в Україні досі неправильно оцінює поведінку президента РФ Путіна, адже він не відмовився від своїх намірів добитися повної капітуляції України. Про це Безсмертний сказав в інтерв’ю українським ЗМІ.

Він наголосив, що Москва демонструє готовність йти на діалог з Україною лише для того, щоб в результаті завести президента Володимира Зеленського в пастку.

За словами Безсмертного, одна з головних помилок, яку вже допустив президент України, полягає в тому, що в країні починає створюватися розкол між активною громадськістю та Офісом президента.

Зокрема, влада на догоду Путіна абсолютно байдуже поставилася до акцій “Ні – капітуляції!”, українських військ в Станиці Луганській і Золотому вже немає, а по цій території спокійно прогулюються російські чиновники, вивчаючи ситуацію.

На думку Безсмертного, Путін найбільше розраховує на те, що станеться ще більший розкол між владою і суспільством. І, якщо тоді з’явиться можливість напасти на Україну ще більшими силами, то Кремль це буде робити. На думку дипломата, якщо Зеленський не налагодить діалог із суспільством, зокрема, з ветеранами війни на Донбасі та українською армією, то Путін досягне своєї кінцевої мети, яка полягає в повній капітуляції України.

Нагадаємо, на Донбас з “перевіркою” процесу розведення сил приїхав соратник президента РФ Володимира Путіна, депутат Держдуми Олексій Журавльов.

Погода на вихідні: дощі та мокрий сніг
Погода на вихідні в Україні обіцяє бути досить теплою. Майже на всій території країни очікується плюсова температура. Про це свідчить прогноз погоди українських синоптиків. За...
DASH-дієта для швидкого схуднення: головні правила харчування
Всі, хто коли-небудь практикував жорсткі дієти для швидкого схуднення, знають, що насправді зайва вага втрачається далеко не так швидко, як обіцяють автори таких правил харчування....
Кохання більше немає: Ксенія Собчак цілується з Богомоловим тільки на камеру
Розлучення Собчак і Богомолова останнім часом дуже активно оговорюють користувачі в мережі. Але цього разу Ксенія Собчак вирішила розмістити у себе в блозі фото, де...
Таїсія Повалій розповіла, яким давньогрецьким ім’ям назвали онука
Таїсія Повалій, яка днями відсвяткувала своє 55-річчя, показала розкішне фото і свій новий образ. Співачка на знімку тримає в руках величезний букет білих троянд. Образ...