Потужний і швидкий: українські військові отримали новий БТР “Буцифал“

ДП "Харківське конструкторське бюро машинобудування" розробило для українських військовослужбовців операції Об'єднаних сил, новий БТР-4Е "Буцефал". Виробництво оборонного автомобіля взяли на себе працівники Харківського заводу імені В. А. Малишева. Офіційне вручення бойового автомобіля, обладнаного потужною 30-мм гарматою, відбулося сьогодні. Про це повідомили на сторінці прес-служби ООС у Facebook.

Потужний і швидкий: українські військові отримали новий БТР “Буцифал“ - today.ua
Фото:facebook.com/pressjfo.news

Зазначається, що новий повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер призначений для перевезення бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою.

Крім того, БТР-4Е обладнаний двома водометними рушіями і насосами для відкачки води, тому здатний вплав форсувати водні перешкоди. Він також спроможний протидіяти навіть важкій броньованій техніці, яка є на озброєнні у російських військових.

Громадяни України в соціальних мережах висловлюють підтримку нашим військовослужбовцям і сподіваються, що нове озброєння допоможе їм відчувати себе більш впевненими в собі і захищеними.

Потужний і швидкий: українські військові отримали новий БТР “Буцифал“

Відомо, що Міністерство оборони України наразі контролює будівництво нових 15 сховищ для військових боєприпасів. На це було виділено близько 500 млн гривень.

Раніше повідомлялося, що російські прикордонники змінили тактику дій в акваторії Азовського моря.

Також Today UA повідомляв, що в мережі з'явилося відео, на якому українські військовослужбовці обстрілюють позиції ворога «Кікімора» на Світлодарській дузі.

 

ДЖЕРЕЛОРБК-Украина